Здійснено обстеження умов проживання сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах

Дата: 07.12.2017 17:29

Фото без опису

Комісією в складі працівників відділу з питань соціальної політики Валентини Семенишеної та Галини Паламарчук, інспектора ювінальної поліції  Діани Свято, провідного спеціаліста служби у справах дітей РДА Олександра Джигуна, в.о.старости сіл Шидлівці, Криків, Вікторівка, В.Зелена та М.Зелена Петра Семенишена, директора Криківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня щкола І-ІІ ступенів, ДНЗ» Лесі Бучковської здійснено оцінку потреб сімей,  що проживають у селі Криків та  опинилися у складних життєвих обставинах. В ході візиту було проінспектовано п’ять  сімей, з них дві уже  перебувають під соціальним супроводом. З батьками проведено профілактичні бесіди стосовно неналежного догляду за малолітніми дітьми, зокрема, їх станом здоров’я, створенням  відповідних матеріально-побутових та санітарних умов проживання, недопущення порушення прав дітей, попереджено про адміністративну та кримінальну відповідальність за ухиляння від виконання обов’язків по вихованню дітей та попередження насильства в сім`ї.

Паралельно з обстеженням комісії  соціальний працівник відділу з питань соціальної політики Алла Данілова проводила перевірку якості надання  соціальних послуг соціальним робітником села Криків Людмилою Гадзіною. Поспілкувалась зі старенькими, вивчила потреби підопічних щодо оформлення житлово-комунальних субсидій та проведено бесіду «Обережно шахраї».