Проєкт від 05.02.2024

Дата: 19.02.2024 10:58

ПРОЄКТ  Порядок денний засідання виконавчого комітету

1. Про погодження звіту про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку території Чемеровецької селищної ради на 2023 рік.

2.Про погодження проєкту рішення «Про виконання селищного бюджету Чемеровецької селищної ради на 2023 рік»

3.Про погодження проєкту рішення «Про внесення змін до селищного  бюджету Чемеровецької селищної територіальної громади на 2024 рік»

4.Про погодження планів перспективної мережі закладів освіти Чемеровецької селищної ради на 2024-2027 роки.

5.Про погодження проєкту Програми організації та проведення громадських робіт на території Чемеровецької громади на 2024 рік.

6.Про затвердження переліку видів громадських  робіт  на  2024  рік, що належать до суспільно-корисних робіт, які організовуються за участю

підприємств, установ, організації на території Чемеровецької селищної

територіальної громади.

7. Про утворення комісії по наданню матеріальної допомоги окремим категоріям громадянпри виконавчому комітеті Чемеровецької  селищної ради

8. Про роботу комунальної установи «Чемеровецький трудовий архів» Чемеровецької селищної ради у 2023 році.

9. Про роботу комунального підприємства «Чемеровецьке районне бюро технічної інвентаризації» у 2023 році.

10. Про роботу комунального підприємства «Побутрадіотехніка» у 2023 році.

11. Про роботу «Виробничо-комерційного центру по наданню побутових послуг» у 2023 році.

12. Про роботу комунального підприємства «Комунсервіс» Чемеровецької  селищної ради у 2023 році

13. Про роботу комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр»  Чемеровецької селищної ради Хмельницької області у 2023 році

14. Про роботу комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Чемеровецької  селищної ради у 2023 році.

15. Про роботу комунального некомерційного підприємства «Чемеровецька багатопрофільна лікарня» Чемеровецької  селищної ради у 2023 році.

16. Про затвердження Плану основних заходів цивільного захисту субланки Чемеровецької селищної ради Кам’янець-Подільської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області на 2024 рік.

17. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 16.12.2020 року №41 «Про утворення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Чемеровецької селищної ради».

18. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 16.12.2020 року №42 «Про утворення комісії з питань евакуації при виконавчому комітеті Чемеровецької селищної ради».

19. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 29.01.2021 року №50 «Про утворення комісії щодо дотримання санітарно-епідемічного та ветеринарного законодавства при виконавчому комітеті Чемеровецької селищної ради».

20. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 28.04.2022 року №7 «Про утворення комісії щодо встановлення факту отруєння бджіл на території громади при виконавчому комітеті Чемеровецької селищної ради».

21. Про затвердження норми витрат пального автомобіля MERCEDES-BENZ 814 КП «Комунсервіс» Чемеровецької селищної ради.

22. Про встановлення вартості роботи автомобіля MERCEDES-BENZ 814 КП «Комунсервіс» Чемеровецької селищної ради.

23. Про затвердження протоколу засідання аукціонної комісії,  інформаційного повідомлення та умов продажу нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Чемеровецької селищної ради.

24. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння в с. Вишнівчик, вул. Садова, 35.

25.Різне