Генеральне прибирання у парку відпочинку

Готуючись до святкування Дня Міста Чемеровецька громада сьогодні зорганізувалась на велике прибирання у парку відпочинку. Кожна організація селища отримала свою ділянку, яку обов’язково має привести до ладу. Завдяки звичайним господарським приладдям: вилам, граблям та косам Чемеровецький парк став чистим, затишним та охайним, а найголовніше  – готовим зустріти дорогих гостей у день святкування дня Чемеровець 26 травня 2017 року.

16:59 19.05.2017

Упорядкування на вулиці Героїв Майдану

В селищі Чемерівці по вулиці Героїв Майдану розпочато роботи з реконструкції  пішохідної доріжки. Попередньо видалили кущі  та дерева і вулиця відразу стала світлішою та просторішою, збільшення площі дорожнього полотна дозволяє облаштувати паркувальні місця, що у свою чергу сприятиме розвантаженню центральної дороги. З метою забезпечення сучасного та естетичного вигляду тротуару Чемеровецька селищна рада придбала  близько 300 кв.м, бруківки, яку майстри уже розпочали встановлювати.

16:52 19.05.2017

Вшанували пам'ять жертв політичних репресій

Напередодні  Дня пам’яті, який  в Україні відзначається щороку у третю неділю травня в селищі Чемерівці  відбулось покладання квітів до пам’ятника жертвам політичних репресій. Вшанувати пам'ять репресованих прийшли до Парку Слави  працівники колективу Чемеровецької селищної ради, установ та організацій. Перед присутніми виступив заступник голови Чемеровецької райононної державної адміністрації  Петро Кравцов.

16:49 19.05.2017

Всесвітній день вишиванки в Чемерівцях

Поруч з гарними святами травня – Днем Матері і Днем сім’ї крокує,ніби прикрашаючи і доповнюючи, ще більше нерозривно з ними пов’язане свято -  День української  вишиванки.

17:08 18.05.2017

Отримали методичну допомогу від спеціалістів програми ULEAD

Поступово та відповідно до напрацьовано плану заходів  Чемеровецька селищна рада наближається до дати відкриття  Центру надання адміністративних послуг. З метою реалізації успішного проекту наразі проводиться робота щодо напрацювання  інституційного забезпечення подальшої роботи адміністраторів та співпраці із суб’єктами надання адміністративних послуг. Сприяє  раціональному та ефективному процесу підготовки необхідних документів   постійний супровід координаторів програми ULEAD. Сьогодні черговий раз адміністратори віддалених робочих місць отримали методичну допомогу, яку надав спеціаліст розвитку інвестиційних проектів Сергій Закурений. Узгодивши усі напрацьовані селищною радою нормативні документи щодо утворення та модернізації ЦНАПу, працівники селищної ради отримали рекомендації для розробки інформаційних та технологічних карток.

17:07 18.05.2017

З метою покращення транспортного руху

Тенденція до збільшення кількості авто на дорогах нашого селища щодня стає все більше помітною, що часом призводить до транспортного перезавантаження. Певні ділянки головних доріг смт Чемеровець перевантажені транспортом, особливо у ринкові дні,  а ситуація на перехресті біля автостанції буває досить напруженою. З метою безпечного  транспортного руху на перехресті вулиць Центральна та Гусятинське шосе слід  провести  реконструкцію  та  благоустрій кільцевої  розвязки. Саме ці питання обговорювались робочою групою, до складу якої увійшли голова Чемеровецької  райдержадміністрації Олег Батюк, Чемеровецький селищний голова Олександр Собань  та  представники  Служби автомобільних доріг  у  Хмельницькій  області .

17:01 18.05.2017

Робоча зустріч з депутатом обласної ради

Сьогодні з робочим візитом у Чемерівцях побував депутат обласної ради Микола Харкавий. Спільно з народним обранцем одного з виборчих округів  району Чемеровецький селищний голова Олександр Собань обговорив перспективи розвитку громади, етапи реалізації планів у соціальній, економічній та культурній сферах. Також намічено заходи, у вирішенні котрих можлива підтримка та сприяння Миколи Олександровича.

18:04 17.05.2017

«Коли твій дім забрала війна»

Сьогодні в Чемеровецькому центрі культри, дозвілля та мистецтва відбулась презентація книги «Коли твій дім забрала війна».  Вона про долі тисяч наших співвітчизників, чиї життя змінила війна. Про людей, які пройшли важкий шлях, але не зневірились. Звернути увагу суспільства на проблеми наших співвітчизників, які зіштовхнулися з тяготами війни вирішили працівники українського інституту дослідження екстремізму, саме вони є авторами ідеї видання книги. Презентували книгу директор, професор політології Олег Зарубінський, експерт українського інституту дослідження екстрімізму Руслан Старовейтинко, заступник директора українського інституту дослідження екстрімізму Богдан Петренко, експерт інституту , співавтор Ольга Будь. Участь у заході взяли Чемеровецький селищний голова Олександр Собань, колектив Чемеровецької селищної ради, учнівська та студентська молодь, громадськість селища.

17:48 17.05.2017

Досягнення 2016-2017 навчального року

Приємно, що учні загальноосвітніх навчальних закладів Чемеровецької селищної ради продемонстрували високий рівень знань та увійшли до числа переможців  обласних олімпіад  та наукових змагань. Результатом наполегливої роботи школярів під керівництвом наставників  стали три  призові місця в обласних учнівських олімпіадах та продемонстровано високий рівень знань під час захисту науково – дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України. В числі переможців – учениці 9 - х класів Чемеровецького НВК №1, які посіли  ІІ місця, зокрема Анастасія Шлапак  в обласній олімпіаді з правознавства та Яна Надоліна  з історії, Володимир Дикун, учень 11 класу Чемеровецького НВК №2«ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія»  здобув  ІІ місце з астрономії.

17:11 17.05.2017

Обласний Чемпіонат зі спортивного туризму у Черчі

Чемеровецька громада гостинно приймає на своїй території  гостей з усіх районів Хмельницької області. З 16 по 22 травня  в селі Черче проходить  щорічний Чемпіонат  області серед учнівської молоді та обласного семінару підготовки суддів зі спортивного туризму.

16:48 17.05.2017