Творчий вечір ансамблю «Мальви»

Для підтримки ідентифікації   національного характеру, утвердження українського самовизначення та популяризації  традицій нашого народу ми маємо вживати заходів для     збереження місцевого фольклору. Саме з цією метою щоразу виходить на сцену  народний аматорський вокальний ансамбль «Мальви» Жердянського сільського будинку культури.

17:35 16.05.2017

Створюємо в селі Біла віддалений центр обслуговування одиноких та одиноко проживаючих громадян

Чемеровецька селищна рада реалізувала черговий захід плану дій щодо забезпечення покращення умов надання послуг соціальними робітниками для осіб, які опинились в скрутних життєвих обставинах.

17:10 16.05.2017

Розпочали вивіз щебеню

Сьогодні розпочато відвантаження придбаного щебеню для забезпечення поточного ремонту доріг у населених пунктах Чемеровецької селищної ради. Першими та активними у організації вирішення  цього питання стали в.о. старости села Кочубіїв – потреба села складає 900 тонн, села Бережанка  , який має спланувати вивіз  600 тонн щебеню,  в.о. старост села Почапинці та Слобідка -Смотрицька – села отримають  таку ж кількість матеріалу, на   села Свіршковецької зони розприділено 550 тонн.

17:04 16.05.2017

Подвір’я сільської школи набуває сучасного вигляду

Вирішення проблем і поточних господарських питань, реалізація масштабних та невеликих інвестиційних проектів  у кожному селі  Чемеровецької громади - активний та безперервний процес. Приведення до належного та сучасного вигляду територій – важливе завдання, а не менш важливо те, що  увага керівництва селищної ради йому приділяється не лише в центрі громади - у Чемерівцях, але у великих та малих населених пунктах підвідомчої території.

16:50 16.05.2017

Презентація інноваційних досягнень нашої освіти

Освіта Чемеровеччини завжди на усіх рівнях відзначалася активним застосування у навчальному та виховному процесі найсучасніших науково обґрунтованих інноваційних досягнень та має свої надбання та здобутки за цим напрямком роботи. Відділом освіти, молоді та спорту Чемеровецької селищної ради цьому також приділяється велика увага.

14:12 16.05.2017

Чемеровецький селищний голова провів чергову нараду

Согодні  під керівництвом Чемеровецького селищного голови  Олександра Собаня відбулася нарада з керівниками виконавчих органів селищної  ради. Першим та основним в порядку денному наради було питанням підготовки до святкування Дня міста, начальник відділу культури та туризму  Світлана Ромах доповіла про напрацьовані результати сценарного ходу концерту та програми дійства загалом. З метою забезпечення збільшення дохідної частини селищного бюджету т.в.о.  начальника земельного відділу Анатолій Мукосій  отримав доручення селищного голови провести аналіз використання земель та забезпечити заключення договір на кожну ділянку, яка знаходиться у користуванні. Про організаційні заходи вжиті  відділом освіти, молоді та спорту для забезпечення завершення навчального року доповіла начальник  відділу Ірина Качуріна.

17:17 15.05.2017

Спектр соціальних послуг розширюється

Питання подальшого розширення спектру  соціальних послуг для мешканців громади поступово вирішується керівництвом Чемеровецької селищної ради.

17:11 15.05.2017

Придбано 9155 тонн щебеню

За результатами оголошених торгів щодо придбання щебеню на суму  1432 тис.грн. тендерна процедура уже завершена та остаточно визначено переможця - ТОВ Артемакс-ХХІз міста Кам’янець-Подільський, цінова пропозиція якого дозволила Чемеровецькій селищній раді придбати 9155 тонн щебеню різних фракцій.

17:04 15.05.2017

Водопровід для мешканців сіл Почапинці та Садове

Чергове питання, яке потребує суттєвих фінансових затрат для введення в дію  – це будівництво водозабірних свердловин в селі Почапинці та Садове. Проектно-кошторисна документація давно виготовлена ще Почапинецькою сільською радою, проте вартість будівництва об’єкта - 1692 тис.грн. було непосильною сумою для сільської ради. З метою забезпечення вирішення даного питання Чемеровецький селищний голова Олександр  Собань виніс цей проект на розгляд комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2017 році. На обласному рівні проект підтримано і погоджено його співфінансування. Наразі проводиться  погодження документальної сторони вирішення питання.

16:49 15.05.2017

Аналіз стану робіт на водогоні в с.Чорна

Будь - яка справа матиме успіх тоді, коли вона належним чином організована та на кожному етапі здійснюється аналіз стану виконання, передбачених планом заходів.

14:05 13.05.2017