Дата: від до Скинути

Учні шкіл Чемеровецької селищної ради прийняли участь у змаганнях з спортивного туризму

11 - 12 травня  відбулися змагання зі спортивного туризму серед учнівської молоді загальноосвітніх навчальних закладів. У змаганнях взяли участь 7 команд ( 24 учасники) із загальноосвітніх навчальних закладів Чемеровецької селищної ради.

11:12 13.05.2017

Проведено прийом громадян

Керівництво селищної ради і за графіком, і в робочому порядку регулярно проводить особистий прийом громадян, мешканців населених пунктів громади. Усі звернення розглядаються не просто в межах чинного законодавства у визначені термін, а по можливості оперативно і з позитивним для заявника результатом. Так, сьогодні до першого заступника   селищного голови Юрія Войтова зі спірним земельним питанням звернулися мешканці села Бережанка.

16:13 12.05.2017

День Європи в Чемерівцях

Відповідно до стратегічного курсу України на європейську інтеграцію вже традиційно в ці травневі дні наша держава відзначає День Європи.  Сьогодні на Центральній площі в смт Чемерівці було організовано  урочистості з нагоди цього державного свята.

08:29 12.05.2017

Під егідою програми «Мери за економічне зростання»

Позитивним сигналом для розвитку Чемеровецької громади є підтримка міжнародних фондів,  фінансова та методична  допомога обласного рівня. Для реалізації важливих для населених пунктів селищної ради інвестиційних проектів громада відкрита до діалогу, готова  до співпраці  та завжди у пошуку нових партнерів. Наразі Олександр Собань заручився підтримкою організаторів програми «Мери за економічне зростання», основоположною метою якої є підтримка місцевої влади в країнах-членах програми «Східне партнерство», яка діє під патронатом ЄС. Підтримка місцевій владі передбачає створення засад для перспектив економічного зростання, розвитку територій, створення нових робочих місць, підвищення рівня життя в середині громади тощо . Представити програму до Чемеровець прибув директор Хмельницького відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» Сергій Яцковський та менеджер проекту «Створення сучасної моделі управління регіональним розвитком ринку праці у Хмельницькій області» Катерина Савчук.

06:35 12.05.2017

До святкування Дня міста готуємося разом

Вже другий тиждень поспіль через усі доступні інформаційні джерела оргкомітетом анонсом подається інформація про святкування Дня народження Чемеровець.

06:31 12.05.2017

З метою визначення якості наданих послуг

Продовжується робота щодо вивчення умов проживання одиноких громадян та якості наданих їм послуг соціальними робітниками відділу з питань соціальної політики. Сьогодні начальник відділу Віталій Приймак  та провідний спеціаліст Людмила Кузнєцова провели виїзд в с. Біла, де вирішується питання створення віддаленого центру обслуговування  одиноких та одиноко проживаючих громадян та безпосередньо відвідали людей, які перебувають на обслуговуванні на дому. В даному населеному пункті на обліку перебуває  43 громадян, які опинились в складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги і яким щоденно надають послуги 3 соціальних робітники.

17:13 11.05.2017

Професійно-економічне навчання соціальних робітників

Сьогодні в лекційні залі Чемеровецького центру культури, дозвілля та мистецтв відбулось професійно-економічне навчання для соціальних робітників Чемеровецької селищної ради. Проведення заходу ініційоване працівниками відділу з питань соціальної політики  з метою доведення вимог чинного законодавства щодо надання соціальних послуг на дому.     Особлива увага та детальний розгляд з числа нормативно - правових актів була приділена Наказу Міністерства соціальної політики №760 від 13.11.2013 року «Про затвердження Державного стандарту догляду вдома». Начальник відділу Віталій Приймак вкотре наголосив присутнім про належний рівень надання послуг категоріям осіб, які можуть  обслуговуватись на дому.

17:06 10.05.2017

Проектування приміщення майбутного ЦНАПу

З метою забезпечення утворення Центру надання адміністративних послуг Чемеровецької селищної ради напрацьовано план заходів та визначено чіткі терміни для їх реалізації.

17:04 10.05.2017

Відвідали ветеранів Другої світової війни

Належна увага людям старшого покоління, особливо ветеранам війни, учасникам бойових дій – одне з найважливіших завдань для керівництва Чемеровецької селищної ради. Ці питаня в полі зору селищного голови Олександра Собаня перебувають постійно, а в ці святкові травневі дні, коли в державі відзначаються важливі історичні дати,  виражаються по-особливому.

19:20 09.05.2017