Незабаром запрацює водогін в селі Чорна

Забезпечення водопостачанням під контролем селищного голови Олександра Собаня поетапно вирішується в усіх населених пунктах Чемеровецької громади. Наразі проводяться роботи зі встановлення центральної магістралі та підвідних до помешкань водопровідних мереж в селі Чорна.

23:24 06.05.2017

Діяльність депутатів усіх рівнів – на благо Чемеровецької громади

Сьогодні перший заступник Чемеровецького селищного голови Юрій Войтов взяв участь у діловій зустрічі представників  депутатських корпусів усіх рівнів - від районного до найвищого, яка відбулась у місті Хмельницькому.

16:52 05.05.2017

Впорядкування на вулиці Героїв Майдану

Чемеровецька селищна рада напрацювала для себе певні плани для розбудови  усіх населених пунктів громади. В числі передбачених заходів першочерговими для реалізації є ті, що стосуються ремонту доріг та тротуарів. З метою забезпечення реалізації  уже спроектованого  переобладнання  пішохідної доріжки по вулиці Героїв Майдану в смт Чемерівці. Сьогодні там провели видалення сухих дерев та кущів. Для оперативного проведення робіт на допомогу працівникам комунального підприємства «Комунсервіс» долучився колектив Чемеровецької селищної ради.

16:12 05.05.2017

В дворі ЗОШ №2 встановлюється бруківка

Чемеровецьким селищним головою Олександром Собанем приділяється максимум уваги підтримці та  розвитку усіх сфер та галузей, серед них і освітянській. Окрім забезпечення надання якісних знань, очільник громади тримає на постійному контролі потреби загальноосвітніх закладів  господарського характеру.        Днями, майстри із встановлення бруківки розпочали роботи на подвір’ї  Чемеровецького навчально-виховного  комплексу №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія». Кошти на придбання 600 кв.м тротуарного  покриття та матеріалів  для проведення благоустрою шкільної території виділено з селищного бюджету.

16:09 05.05.2017

Освіта громади - за чисте довкілля

Оголошена селищним головою Олександром Собанем весняна акція з благоустрою виходить на фінішну пряму. Навчальні  заклади  Чемеровецької селищної ради активно долучились до її проведення та  взяли участь в трудових  та природоохоронних заходах.

17:30 04.05.2017

Пам'ятаємо своїх Героїв

Напередодні святкування 72-ї річниці  перемоги над наднацизмом у Європі делегація Чемеровецької селищної ради в складі  начальника відділу з питань соціальної політики Віталія Приймака та виконуючого обов’язки старости в селах Шидлівці, Вікторівка, Криків, Мала Зелена, Велика Зелена Петра Семенишина відвідали могилу Героя Другої світової війни в селі Вікторівка – Олійника Василя Петровича. До вшанування пам’яті та покладання квітів долучилась також голова районної ради ветеранів Курохтіна Валентина Миколаївна.

17:01 04.05.2017

Чемеровецькі перемоги Всеукраїнського конкурсу

Напередодні травневих свят у місті Хмельницькому відбувся Всеукраїнський дитячо-молодіжний фестиваль-конкурс мистецтв «Спалах зірок». На участь у конкурсі було заявлено творчі роботи учнів Чемеровецької дитячої художньої школи, відділу декоративно-прикладного мистецтва. В номінаціях художники та скульптори юні таланти представили  по п’ять робіт. Старання школярів виявились немарними, оскільки вдалось здобути чотири призових місця, зокрема, «Гран - Прі» конкурсу здобула  Думська Софія, перші місця вибороли  Колодій Влада, Іваськова Софія та Андрієвська Аліна.

16:52 04.05.2017

Вітання ювілярки в селі Залуччя

Сьогодні в селі Залуччя урочисто святкувала  свій 95-й день народження   шанована в селі та громаді людина - Лопато Ганна Гнатівна .

17:20 03.05.2017

Проведено засідання оргкомітету по підготовці до Дня селища

Сьогодні за участю голови Чемеровецької районної ради Світлани Павлишиної відбулося  засідання організаційного комітету по підготовці до Дня селища, яке відзначатиметься в смт Чемерівці 26 травня 2017 року.

17:14 03.05.2017