Оперативно про головне

Сьогодні Чемеровецький селищний голова Олександр Собань провів нараду  з керівниками структурних підрозділів та виконавчих органів селищної ради. Під час засідання обговорили нагальні питання територіальної громади та шляхи вирішення проблем, які виникають або можуть виникнути в роботі установ  та організацій. Начальник відділу освіти, молоді та спорту Ірина Качуріна одержала завдання щодо напрацювання Комплексної програми розвитку освіти та проведення  наради з керівниками загальноосвітніх закладів та кухарями шкіл і садочків.

14:16 24.04.2017

Вулиці Сокиринець та Степанівки буде освітлено

В планах керівництва Чемеровецької селищної ради  - завершити програму освітлення населених пунктів громади.Підтвердженням цьому є робоча зустріч селищного голови Олександра Собаня та його першого заступника  Юрія Войтова з представником приватного підприємства  «МагістральбудУкраїна», що є генеральним підрядником інвестиційного проекту селищної ради, та інспектором технічного нагляду Володимиром Цимбалістим, яка відбулася сьогодні. В ході виробничої наради проведено останні узгодження реалізації намічених заходів та визначено терміни виконання робіт.

22:12 21.04.2017

Триває весняний призов

Шестеро молодих юнаків, жителів населених пунктів з Чемеровецької селищної ради -  сс. Бережанка, Степанівка, Черче та Почапенці вперше складуть присягу на вірність Україні в якості військовослужбовців. Після навчання  вони  розподіляться по Україні, хтось служитиме у лавах Національної гвардії, хтось у військах повітряних сил, дехто опановуватиме спеціальності у навчальному центрі державної служби транспорту. Загалом, за весняний призов 2017-го року планується направити на службу 24 військовослужбовці Чемеровеччини. Для усіх  армійців, служба - це обов’язок захищати рідну землю.  Для окремих - це перше найважче випробування в житті, випробування на зрілість, мужність, твердість характеру, а ще армія – це школа справжньої чоловічої дружби, взаємоповаги. Щиро бажаємо нашим захисникам міцного здоров’я, успіхів, з честю виконати почесний обов’язок громадянина України, змужнілими і здоровими повернутися додому, де на них чекатимуть їхні батьки та рідні.

15:54 21.04.2017

Депутати попрацювали активно та ефективно

Сьогодні під головуванням Чемеровецького селищного голови Олександра Собаня відбулось пленарне засідання шостої сесії VII скликання Чемеровецької селищної ради. Відповідно до затвердженого депутатами порядку денного розглянуто 63 питання. З пропозицією доопрацювати  окремі пункти, ухвалено усі заходи, що передбачені проектами Програми соціально-економічного та культурного розвитку Чемеровецької селищної ради на 2017 рік, Комплексної  програми соціального захисту населення у Чемеровецькій селищній раді на 2017-2022 роки.

15:34 21.04.2017

Місячник благоустрою продовжується

Основний обсяг робіт, що передбачений планом проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та заходів з благоустрою у 2017 році до Великодніх свят виконаний, проте двірники КП «Комунсервіс», які працюють у населених пунктах Чемеровецької селищної ради мають чимало завдань та доручень і надалі. Продовжується робота з упорядкування територій, ліквідації стихійних сміттєзвалищ та обрізання зелених насаджень.

15:31 21.04.2017

Працювали постійні комісії

В ході підготовки до проведення шостої сесії VІІ скликання Чемеровецької селищної ради напрацьовано порядок денний, що включає 63 питання.

21:34 20.04.2017

Тема зустрічі – організація діяльності ДНЗ

З метою організації на належному рівні усіх напрямків діяльності дитячих дошкільних закладів, що функціонують в населених пунктах громади відділом освіти, молоді та спорту Чемеровецької селищної ради  проведено нараду із завідувачками дитячих садків.

21:28 20.04.2017

Візит проектантів

Сьогодні з робочим  візитом в селище Чемерівці прибули представники проектної  організації  «Проект-Менас». Мета їх приїзду – напрацювати проект капітального ремонту дороги і тротуару по вулиці Пушкіна та тротуару по вулиці Героїв майдану. Чемеровецький селищний голова Олександр Собань та його перший заступник  Юрій Войтов погодили з виконавцем робіт усі деталі щодо подальшої реалізації запланованого інвестиційного проекту та ухвалили  з проектантом свої  пропозиції.  У робочій зустрічі взяв участь депутат селищної ради Олександр Чорний. Реалізація проекту проводиться за кошти Державного фонду регіонального розвитку, звідки буде профінансовано 622 тис.грн., частка  Чемеровецької селищної ради - 62 тис.грн.

20:06 20.04.2017

Відбулось позачергове засідання виконкому Чемеровецької селищної ради.

З метою забезпечення оперативного виконання  Чемеровецькою селищною радою окремих повноважень  з різних напрямів діяльності, виникла необхідність позачергово провести засідання виконавчого комітету. Для  реалізації політики сфери соціального захисту до порядку денного внесено питання погодження проекту Комплексної програми соціального захисту населення у Чемеровецькій селищній раді на 2017-2022 роки.

15:31 19.04.2017

В селі Почапинці встановлено бруківку

Чемеровецький селищний голова Олександр Собань  завжди підтримує та допомагає в реалізації кожної  ініціативи зі сторони виконуючих обов’язків старост. Погодження та фінансову підтримку отримала ідея в.о. старости в селах Почапинці та Садове  Віталія Загородного щодо встановлення бруківки довкола пам’ятника  загиблим у Другій світовій війні. До реалізації  проекту долучились керівники відділку товариства «Оболонь-Агро», надали техніку для довозу необхідних будівельних матеріалів. Власними силами бруківку уже встановлено та проведено упорядкування території.

15:05 19.04.2017