Дата: від до Скинути

Громадське обговорення офіційної символіки Чемеровецької об'єднаної територіальної громади

На карті України окреслені  межі новоствореної Чемеровецької об'єднаної територвальної громади, а відтак, для свого означення вона має мати свою офіційну символіку – герб та прапор. З цією метою  об’єднана територіальна громада  оголосила конкурс на створення офіційної символіки і вже сьогодні відбулись громадське обговорення пропонованих варіантів офіційних символів громади.

15:03 19.04.2017

Обстеження стану зелених насаджень в смт Чемерівці

З метою забезпечення проведення благоустрою  по усіх вулицях селища Чемерівці та забезпечення естетичного вигляду зелених насаджень сьогодні комісія по обстеженню стану зелених насаджень, що діє при виконавчому комітеті  Чемеровецької селищної ради на підставі клопотання директора КП «Комунсервіс» провели огляд дерев по вулиці Героїв Майдану.

13:05 19.04.2017

Триває конкурс на створення офіційної символіки Чемеровецької об'єднаної територіальної громади

Відповідно до розпорядження Чемеровецького селищного голови від 15.03.2017 року №38 «Про оголошення конкурсу на створення офіційної символіки Чемеровецької об'єднаної територіальної громади»  з метою збереження історичної та культурної спадщини населених пунктів громади,  утвердження звичаїв і традицій  народу, сприяння розвитку туризму оголошено конкурс на створення офіційної символіки. Етапи конкурсу передбачають:  подачу заявок на участь у конкурсі та конкурсних робіт, перевірку конкурсних робіт на відповідність заявленим вимогам та обрання із них кращих,  громадське обговорення їх та голосування,  підбиття підсумків громадського голосування,  затвердження сесією офіційної символіки Чемеровецької об'єднаної територіальної громади.

10:39 19.04.2017

Робоча нарада

Після святкових вихідних з метою напрацювати плани на поточний тиждень Чемеровецький селищний голова провів робочу нараду з керівниками виконавчих органів селищної ради. Серед основних організаційних заходів на цей тиждень  - проведення громадських слухань з питань затвердження офіційної символіки Чемеровецької об»єднаної територіальної громади, засідання виконавчого комітету, постійних комісій, що діють при селищній раді та проведення пленарного засідання  шостої позачергової сесії VІІ скликання.

10:17 18.04.2017

Пасхальна виставка у Чемеровецькому Будинку школярів

Вже стало доброю традицією на передодні найсвітліших свят Христового Воскресіння у Чемеровецькому Будинку школярів  проводити виставку-конкурс на Пасхальну тематику. Не відступили від цієї традиції і цього року.

11:54 14.04.2017

Ініціативи мешканців громади

В ході заходів з благоустрою проводиться не лише очищення та видалення сухостійних дерев та кущів, але й масштабне озеленення територій. Весняна акція «За чисте довкілля», ініційована керівництвом Чемеровецької селищної ради, має активну підтримку серед жителів населених пунктів громади.      Так мешканці вулиці Чорновола, що в селищі Чемерівці,  організувалися та висадили  100 каштанів вздовж об»їзної дороги. Посадковим матеріалом забезпечила селищна рада, а спільна дружня праця чемерівчан заклала гарний результат на майбутнє – каштанова алея прикрашатиме один із  в»їздів  у наше селище.

11:27 14.04.2017

Чемеровецькі психологи взяли участь у тренінгу проведеному Мариною Порошенко

Дружина Президента України Марина Порошенко здійснила робочу поїздку в Хмельницьку область. Відповідно до плану заходів трихденного візиту з 10 по12 квітня було проведено  спеціалізований тренінг  по інклюзивній освіті  на тему «Інструментарій  з індивідуальної  і командної роботи  для  працівників психолого-медико-педагогічної консультації». Слухачами навчального курсу від  нашої громади  були  психолог  Чемеровецького НВК  №2  Тиха Наталія  та психолог Чемеровецького ясла - садка «Дзвіночок»  Огороднікова Оксана. За результатами проведеного тренінгу Марина Порошенко особисто вручила усім учасникам сертифікати.

15:33 13.04.2017