Відбулася он-лайн нарада відділу освіти, молоді та спорту

Начальник відділу Ірина Качуріна акцентувала увагу  спеціалістів та методистів на особливостях організації дистанційного навчання, налагодження зворотного  зв’язку «вчитель-учень-вчитель». Вироблено рекомендації щодо надання  допомоги (методичної, психологічної) учителям, батькам щодо налагодження взаємодії з школярами під час карантину. Обговорено лист Міністерства освіти і науки  України щодо оцінювання навчальних досягнень учнів та організованого завершення навчального року.

16:47 22.04.2020

Розпочато реалізацію запланованих заходів по ремонту доріг

Учора проведено поточний ремонт  асфальтобетонною сумішшю дорожнього полотна по провулку Кооперативний у Чемерівцях. Придбання матеріалу та виконання працівниками Чемеровецького райавтодору робіт профінансовано з селищного бюджету. А сьогодні комунальники впорядкували територію вздовж узбіччя.

14:14 22.04.2020

До відома жителів села Шидлівці

Товариство "Енселко Агро" повідомляє про обробіток посівів із застосуванням пестицидів  та агрохімікатів. Обробка буде проводитись  у період з 21 по 26 квітня 2020 року.

14:02 22.04.2020

МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС, ВИ ЗАЛИШАЙТЕСЬ ВДОМА ДЛЯ НАС

Станом на 09.00 22.04.2020 року за результатами проведених напередодні ПЛР-тестів виявлено ще 6 випадків інфікування у мешканців району (селище  Закупне),  які контактував із попередньо інфікованими. Загальна кількість хворих – 25 осіб.

09:35 22.04.2020

Подяка за ремонт автомобілів  швидкої допомоги

Подяка за ремонт автомобілів швидкої допомоги

Завжди, за будь-яких обставин, вчасне транспортування хворого до медичної установи є запорукою надання якісної лікарської допомоги. Особливо актуальним постає  це завдання сьогодні. Саме тому  частину коштів зібраних колективом апарату селищної ради, працівниками галузі освіти, культури та соціального забезпечення було спрямовано на ремонт одного, а працівниками Чемеровецького районного суду  - другого автомобіля швидкої допомого, що обслуговують населені пункти району.

16:25 21.04.2020

Благодійна акція у Жерді

Напередодні Великодніх свят  у селі Жердя з метою забезпечення засобами індивідуального захисту сімей, що перебувають в особливо  складних життєвих обставинах, було проведено благодійну акцію. Виготовлені  у швейному цеху, що  працює у Жерді, захисні маски роздали членам сімей  приватний підприємець Володимир Костецький, котрий очолює цех.  поліцейський офіцер громади Богдан Петелько та  в.о старости в селі Жердя Володимир Дюк.  Також  була проведена роз’яснювальна робота, щодо необхідності суворого дотримання  мешканцями села карантинних заходів.

15:41 21.04.2020