Проведено ремонт водонапірної вежі у селі Чорна

Сьогодні техніка комунального підприємства «Комунсервіс»  працювала  над проведенням  поточного  ремонту  водонапірної вежі  у селі Чорна, що дасть можливість  безперебійно постачати   питну воду на вулиці  Тараса Римара, Пушкіна, частково вулиці Богдана Хмелицького і Зарічну.

17:21 26.11.2020

Проведено черговий рейд

Сьогодні робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення в складі представників Чемеровецької селищної ради, Держпродспоживслужби та поліції   проведено рейд серед суб’єктів господарювання смт Чемерівці щодо належного оформлення трудових відносин між роботодавцем та найманим працівником, наголошено на переваги офіційного працевлаштування. Доведено основні вимоги трудового законодавства в частині мінімальних гарантій в оплаті праці, нормах тривалості робочого часу, відпустки. Крім того,  здійснено моніторингове обстеження    щодо організації протиепідемічних заходів запобігання посиленню на території селищної ради гострої респіраторної хвороби, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2.

17:19 26.11.2020

Держпродспоживслужба району повідомляє

Відповідно до листів Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів ВХ № 11.1.3-5/2/17844 від 23.11.2020 року «Щодо повідомлення RASFF № 2020.4924-fup 2» та «Щодо повідомлення RASFF  № 11.1.3.-5/2/17841 від 23.11.2020 року  виявлено:

10:39 26.11.2020

Запали свічку

Шановні чемерівчани, мешканці громади! Запрошуємо вас 28 листопада взяти участь у загальнонаціональній  акції «Запали свічку», в ході якої відбудеться покладання квітів та лампадок до Пам»ятного знака жертвам голодоморів.  О 16.00 буде оголошено   хвилину  мовчання на вшанування пам’яті.  Також в цей час кожен з вас може долучитися до акції та встановити свічку на підвіконні свого помешкання. Пам»янімо разом усіх тих, хто безневинно відійшов у вічність!

16:56 25.11.2020

АКЦІЯ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

Щорічно в Україні, з 25 листопада до 10 грудня включно, проводиться Міжнародна кампанія «16 днів проти насильства». Чемеровецька селищна рада вкотре долучається до  цієї  акції.

16:52 25.11.2020

«Розвиваємо творчість та креативність за допомогою наборів LEGO®Education».

Сьогодні     керівники  закладів дошкільної освіти  Чемеровецької селищної ради були учасниками вебінару, що проводився  відділом STEM-освіти Інституту модернізації змісту освіти спільно з ТОВ «Інноваційні Освітні Рішення» на тему  «Розвиваємо творчість та креативність за допомогою наборів LEGO®Education». Під час вебінару  керівники ознайомилися  з новітніми технологіями та застосуванням їх в освітньому процесі.

16:50 25.11.2020

"Новорічні прикраси воїнам Слов'янська і Краматорська"

Лідери ради старшокласників Чемеровеччини, учні ЗНЗ та вихованці Будинку школярів долучились до благодійної акції "Новорічні прикраси воїнам Слов'янська і Краматорська". До роботи підійшли творчо і з любов'ю, щоб зігріти, передати частинку тепла дитячого серця та створити святково-радісну атмосферу на всі зимові свята.

16:48 25.11.2020

Готуємось до зими завчасно

З метою забезпечення  безпеки руху автомобільного транспорту в зимовий період на дорогах селища Чемерівці технікою комунального підприємства «Комунсервіс» проводиться довіз підсипкового матеріалу на вулиці з особливо небезпечними ділянками дороги.

16:56 24.11.2020

Автовишка комунального підприємства працювала в селі Андріївка

Сьогодні, використовуючи автовишку комунального підприємства «Комунсервіс», проводилося відновлення вуличного освітлення в селі Андріївка. Здійснено заміну ламп,  які вийшли з ладу по вулицях  Бринського, Зарічній, Соборній, Станевського.

16:54 24.11.2020

«Впевнений старт: середній дошкільний вік»

Сьогодні   керівники та вихователі   Чемеровецьких  ясла – садків №1 «Дзвіночок»  та  №2 «Червона калина »  були  учасниками   Zoom-конференції  на тему «Впевнений старт: середній дошкільний вік», яку проводили Олена Юріївна Хартман, одна із  авторів програми та Ірина Василівна Волошина – експерт  по впровадженню програми  «Впевнений старт» , яка передбачає організацію взаємодії дорослого з дитиною  в такий спосіб, який забезпечує збалансований особистісний розвиток дошкільників.

16:52 24.11.2020