A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Чемеровецька селищна рада - об'єднана територіальна громада
Хмельницька область, Чемеровецький район

Програма соціально-економічного розвитку 2018 року

ЧЕМЕРОВЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЧЕМЕРОВЕЦЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

п’ятнадцятої сесії VII скликання

 

від 22 грудня  2017 року                                                                                                        № 18-15/2017

 

Про затвердження Програми

соціально- економічного

та культурного розвитку території

Чемеровецької селищної ради на 2018 рік

 

Відповідно достатті 19 Конституції України, статтей 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України № 385 від 06.08.2014 року, селищна рада

ВИРІШИЛА:

 

 1.Затвердити Програму соціально-економічного та культурного розвитку території Чемеровецької селищної ради на 2018 рік ( додається).

 

 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету та фінансів,економіки, промисловості, регуляторної політики, управління об’єктами спільної власності (голова комісії Пелехацький В.А.), постійну комісію з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, прав людини, законності, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, зв’язків з виконавчими структурами, органами місцевого самоврядування, об’єднаннями громадян та засобами масової інформації, освіти, культури, молоді і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення (голова комісії Сльота С.М.) та постійну комісію з питань земельних відносин, екології, агропромислового розвитку, житлово – комунального господарства, інвестицій, будівництва, транспорту, зв’язку, підприємництва та торгівельного обслуговування (голова комісії Степчук А.І.).

 

Селищний голова                                                                               О.Собань

 

 

 

 

 

 

 

П Р О Г Р А М А

соціально-економічного та

культурного розвитку території

Чемеровецької селищної ради

на 2018 рік

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗМІСТ

Вступ

І. Аналіз соціально-економічного розвитку Чемеровецької селищної  ради (об’єднаної територіальної громади )за 11 місяців  2017 року.

ІІ.Основні проблеми та мета соціально-економічного та культурного розвитку території Чемеровецької селищної ради.

ІІІ. Створення умов для стабільного соціально-економічного та культурного  розвитку території Чемеровецької селищної ради.

3.1. Розвиток економічного потенціалу території Чемеровецької селищної ради.

3.2. Залучення інвестицій для розвитку території Чемеровецької селищної ради.

3.3. Підвищення фінансової незалежності місцевого бюджету та ефективності використання бюджетних коштів.

3.4. Реалізація політики у галузі будівництва, архітектури та земельних відносин.

3.5. Розвиток житлово-комунального господарства та інфраструктури.

3.6. Підвищення тривалості життя та доступу до належного медичного обслуговування.

3.7. Розвиток освіти.

3.8. Розвиток фізичної культури і спорту.

3.9. Розвиток культури та туризму.

3.10. Підтримка сім’ї, дітей та молоді, а також громадян похилого віку, інвалідів, які потребують соціального обслуговування.

3.11. Підвищення рівня безпеки життя громадян. Цивільний захист, пожежна та техногенна безпека.

ІV .Фінансування Програми згідно заходів та цільових Програм.

V. Результати виконання Програми.

 

Додатки:

1. Перелік пріоритетних соціальних інвестиційних проектів, що мають вагоме значення для розвитку території Чемеровецької селищної ради.

 

 

 


 

 

 

 

ВСТУП

Програма соціально-економічного та культурного розвитку території Чемеровецької селищної ради на 2018 рік розроблена відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України»,   «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

Програма соціально-економічного та культурного розвитку території Чемеровецької селищної ради на 2018 рік (надалі - Програма) розроблена виконавчим комітетом на основі аналізу поточної ситуації в господарському комплексі Чемеровецької селищної ради та прогнозів і пропозицій підприємств і організацій, виходячи із загальної соціально-економічної ситуації, що склалася на підвідомчій території, з урахуванням можливостей та місцевих ресурсів, відповідно до пріоритетних напрямків розвитку населених пунктів Чемеровецької селищної ради. Законодавчою основою для розроблення Програми є закони України « Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», Програма діяльності Кабінету Міністрів України, Державна стратегія регіонального розвитку на період до 2020 року, Стратегія регіонального розвитку Хмельницької області на 2011-2020 роки.

Програма соціально-економічного та культурного розвитку території Чемеровецької селищної ради є планом реальних дій та інструментом для організації успішного розвитку та нарощування добробуту території Чемеровецької селищної ради, підвищення її престижу,співпраці між владними структурами, діловими колами,  громадськими організаціями, всіма верствами населення у вирішенні питань розвитку території Чемеровецької селищної ради, відстоювання її інтересів.

Дана программа визначає цілі, завдання та основні заходи економічного, соціального та культурного розвитку території Чемеровецької селищної ради на 2018 рік.

 

 

 

 

              

 

  1. Аналіз соціально-економічного розвитку

Чемеровецької селищної  ради ( об’єднаної територіальної громади за 11 місяців 2017 рік

    Чемеровецька об’єднана громада створена у грудні 2016 року. До Чемеровецької селищної ради приєдналося 18 сільських рад, а це 34 населених пункти Чемеровецького району. Адміністративний центр громади знаходиться в смт Чемерівці, який розташований на відстані 87 км від м.Хмельницького .

Територія Чемеровецької громади складає 315,12 кв.км (або 31512 га), що становить 34% від території Чемеровеького району.

Протяжність доріг  комунальної власності складає 258,118 кілометрів . На території селища Чемерівці  знаходиться  11,138 км доріг комунальної власності ( під’їзних - 6,6 км). 

Загальна кількість населення Чемеровецької громади становить 23,245 тис. осіб, у тому числі дітей: дошкільного віку – 849, шкільного віку – 1754, пенсіонерів - 7932.

Протягом 11 місяців 2017 року робота Чемеровецької селищної ради зосереджувалася на виконанні комплексу заходів, спрямованих на максимальну мобілізацію ресурсів, забезпечення комплексу розвитку територій, розв’язання гострих соціальних питань та підвищення добробуту населення.

 В сфері промисловості спостерігається нарощування темпів реалізації виробленої продукції. Питома вага реалізації промислової продукції підприємств на території Чемеровецької ОТГ (4  підприємства : ПАТ «Оболонь» ,ФОП Крамар С.В. та  ПП «Чемеровецька будівельна компанія», ТОВ «Оболонь-Агро») складає 76,5% від загального обсягу реалізації промислової продукції по Чемеровецькому району. Крім того 2017 рік є значним для Солодового заводу ПАТ «Оболонь» по реалізації солоду, знайдено нові ринки збуту та вдалося майже в двічі збільшити обсяги реалізації до 42,6 тис.тонн на суму 325,3 млн. грн.

 В  оренду передано із земель державної та комунальної власності

14,0838 га, у тому числі 13,928 тис.га юридичним особам та 0,1558 га фізичним особам.

На території громади площа земель сільськогосподарського призначення, які передано в оренду та обробляються сільськогосподарськими підприємствами, становить 21839,59 га.

Основну частину земель сільськогосподарського призначення обробляють сільськогосподарські підприємства:

 • ТОВ «Оболонь-Агро» – 5887,8  га;
 • ПАТ «Оболонь» – 18,9644  га;
 • ТОВ « Промінь Галиччина» – 2866,5  га.

   Здійснено інвентаризацію земель під будівлями комунальної власності з метою виготовлення технічної документації.

Затверджено сесією 8 генеральних планів по населених пунктах Антонівка, Чорна, Біла,Кочубіїв, Черче, Андріївка, Жердя ,Залуччя .

Розроблені та перебувають на етапі затвердження генеральні плани смт Чемерівці, сіл Красноставці, Степанівка.

Будівельна компанія ПП «Нове місто» придбала незавершене капітальне  будівництво 33-квартирного житлового будинку  загальною площею 1692,86 м2 в смт Чемерівці  та заключила договір оренди на земельну ділянку для здійснення будівництва даного об’єкта. За 11 місяців 2017 року затверджено детальний план території під  реконструкцію в смт Чемерівці магазину «Мрія» ПП Брояк та фірмою «Київстар» в с.Свіршківці для встановлення   базової станції стільникового зв»язку.

У 2017 році здійснювалась робота з виготовлення містобудівної документації по населених пунктах Чемеровецької ОТГ. Розроблений та пройшов містобудівну раду генеральний план населеного  селища. Чемерівці. Виготовлено містобудівну документацію населеного  с. Антонівка, с. Чорна, с.Біла.

Здійснено продаж 4 земельних ділянок площею 630 м2 на суму  47,199 тис.грн, на території Чемеровецької селищної ради.

Бюджет Чемеровецької селищної ради за доходами на 2017 рік затверджено з урахуванням  уточнень в сумі 128958,424 тис. грн., в тому числі доходи загального фонду складають 116348,432 тис. грн., доходи спеціального фонду 12609,992 тис. грн.

До селищного бюджету станом на 01.12 2017 року у вигляді офіційних трансфертів надійшли кошти  до загального фонду на загальну суму 59264,997 тис. грн., або 100,29,0% в тому числі:

 • Базова дотація – 2595,6 тис. грн. - 100%;
 • Додаткова дотація з державного бюджету - 7088,400 тис.грн. - 100%;
 • Інша додаткова  дотація – 1331,297 тис.грн. - 95,89 %;
 • Освітня субвенція з державного бюджету – 28746,7 тис. грн. -100% ;
 • Медична субвенція з державного бюджету – 16499,00 тис. грн. -100% .       

  Обсяг власних доходів Чемеровецької селищної ради затверджено в сумі 54718,73 тис. грн., в тому числі загального фонду 51845,938 тис. грн., спеціального  фонду – 2872,792 тис. грн. Зокрема частина доходів, що надійшли до селищного бюджету по спеціальному фонду, становлять власні надходження   по коду  у структурі доходів вони займають 96,5 відсотка в сумі 1360,851  тис.грн.,

 Станом на 01.12.2017 р. до бюджету Чемеровецької селищної ради надійшло доходів 121648,226 тис. грн., в тому числі доходи загального фонду складають 111193,825 тис. грн., що становить 102,45% до планових призначень, доходи спеціального фонду 10454,401 тис. грн., що становить 89,64 % до планових призначень.

Загальний обсяг видатків селищного бюджету на 2017 рік з урахуванням уточнень затверджено в сумі 132514,899 тис. грн., з них обсяг видатків загального фонду бюджету в сумі 112557,233 тис. грн. та видатків спеціального фонду бюджету 19957,666 тис. грн. 

Станом на 01.12.2017 року обсяг видатків загального фонду профінансовано в сумі 99451,385 тис. грн., що становить 88,36 % до річних

планових призначень. Видатки спеціального фонду профінансовано в сумі 13321,757 тис. грн., що становить 66,75 % до річних планових призначень.

За кошти селищного бюджету виготовлено проектно-кошторисні документації на об’єкти інфраструктури громади на загальну суму 138,243 тис.грн.

Згідно з розподілом у 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад для Чемеровецької селищної  ради (об’єднаної територіальної громади) було передбачено обсяг субвенції 9357,3 тис. грн. Чемеровецькою селищною радою освоєно коштів за 11 місяців 2017 року у сумі 5929,763 тис. грн., що становить 63,370 %, на реалізацію наступних проектів:

 • Придбання грейдера для комунального підприємства «Комунсервіс»
 •  
 •  Придбання трактора для комунального підприємства  «Комунсервіс» Чемеровецької селищної ради  - 518,9 тис.грн.,
 • Закупівля  автобусів спеціалізованих для перевезення школярів

до навчальних закладів на території  Чемеровецької селищної ради - 1019,16 тис.грн.,

 • Капітальний  ремонт даху та відмостки Черчецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів по вул. Жовтнева,1 в с.Черче Чемеровецького району Хмельницької області - 1035,789 тис.грн.,
 • Реконструкція та модернізація  прміщень Чемеровецького навчально-виховного комплекс у №1   "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, ліцей та міжшкільний навчально-виробничий комбінат" в смт Чемерівці вул.Центральна 46  Хмельницької області " в рамках реалізації Концепції "Нова українська школа" - 1261,785 тис.грн.,
 • Капітальний ремонт вулиці Пушкіна (від вулиці Центральна до вулиці Пирогова) в смт.Чемерівці  Хмельницької області  -  878,202 тис.грн.,
 • Капітальний ремонт вуличного  освітлення  по вул.Центральна, вул. Шевченка, вул.Незалежності, провул.Вишневий в с.Хропотова Чемеровецького району, Хмельницької області  -  251,722 тис.грн.,
 • Капітальний ремонт вуличного  освітлення  по Центральна , вул.Лесі

    Українки, вул.Подільська, вул.Видринська в с.Слобідка-Смотрицька Чемеровецького району, Хмельницької області -  294,994 тис.грн.,

 • Капітальний ремонт вуличного  освітлення  по вул. Молодіжна, вул.Гагаріна, вул.Вербинна, вул.Шкільна, вул.Центральна в с.Біла Чемеровецького району, Хмельницької області -  279,248 тис.грн.,
 • Капітальний ремонт вуличного  освітлення  по вул. Грушевського, вул. Миру, вул.Б.Хмельницького, вул.Садовій (хутір Садовий ) в с.Почапинці  Чемеровецького району, Хмельницької області - 230,022 тис.грн.,
 • Капітальний ремонт вуличного освітлення по вул.Центральна, вул. Жовтнева,вул.Тітова,вул.Гагаріна,вул.І.Франка,вул.Миру,вул.Богдана Хмельницького, вул.Терешкової, вул.Надрічна,( від КТП-124) вул.Незалежності (від КТП-221) с. Збриж Чемеровецького району, Хмельницької області - 221,844 тис.грн.,
 • Капітальний ремонт вуличного  освітлення  по вул. Головатюка, вул. Гагаріна, вул. Молодіжна, вул. Миру в с.Красноставці  Чемеровецького району, Хмельницької області - 255,082 тис.грн.,
 • Капітальний ремонт вуличного  освітлення  по вул.Дружби, вул.Нагірна, вул, Вишнева, вул. І.Сірка в с.Демківці  Чемеровецького району, Хмельницької області -  228,252 тис.грн.,
 • Капітальний ремонт вуличного  освітлення  по вул.Польова, вул.Жукова ,вул.Перемоги, вул. Княгині Ольги, вул.Шевченка, вул.Центральна с.Жердя Чемеровецького району, Хмельницької області - 88,163 тис.грн.,
 • Придбання причепу до трактора МТЗ - 82.1  для комунального підприємства «Комунсервіс» Чемеровецької селищної ради - 147,700 тис.грн.,

       - Придбання навісного обладнання: відвалу КО-4 до трактора МТЗ - 82.1  для комунального підприємства «Комунсервіс» Чемеровецької селищної ради - 36,437 тис.грн.

Здійснюється розробка інвестиційних проектів для залучення коштів на розвиток інфраструктури Чемеровецької селищної об’єднаної територіальної громади за рахунок Державного фонду регіонального розвитку, субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, грандових коштів та міжнародної технічної допомоги.

У   2017 році подано 3 проекти на отримання співфінансування з Державного фонду регіонального розвитку: «Реконструкція та модернізація приміщень Чемеровецького навчально-виховного комплексу №1 «Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,ліцей та міжшкільний навчально-виробничий комбінат» в смт.Чемерівці, вул.Центральна,46 Хмельницької області в рамках реалізації Концепції «Нова українська школа» в сумі 3000 тис.грн.; Будівництво водозабірних свердловин в населених пунктах (с.Почапинці,с.Садове ) Почапинецької сільської ради Чемеровецького району Хмельницької області - 1000,0 тис.грн., реконструкція  водопровідних мереж по вул.Пушкіна та вул.Медвецького в смт.Чемерівці Хмельницької області – 619,2 тис.грн.

Реалізувались проекти з залучення коштів іноземних інвестицій .

Проект «На придбання обладнання для створення робочих місць на умовах співфінансування» в рамках реалізації проекту міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу «Створення сучасної моделі управління регіональним розвитком ринку праці в Хмельницькій області   профінансовано у розмірі 50% у сумі  317,025 тис грн.( кошти Євросоюзу) та  50% у сумі 317,025 тис.грн.,  (кошти селищного бюджету) -  придбано обладнання  для комунального підприємства «Комунсервіс»: міні трактор Беларус , відвал снігоприбиральний,  щітка дорожня, універсальні мотокоси, бензопили, газонокосарки, генератор, віброплиту.

З початку створення Чемеровецької об’єднаної територіальної громади селищною радою взято курс на створення досконалої системи надання адміністративних послуг для мешканців населених пунктів громади, враховуючи максимальну можливість їх наближення та забезпечення якісного рівня обслуговування споживачів адмінпослуг. З метою  втілення в життя цих планів Чемеровецька селищна рада прийняла рішення про участь в конкурсному відборі органів місцевого  самоврядування для створення Центрів надання адміністративних послуг у проекті U-LEAD Компонент 2, Початкова фаза по створенню центрів надання адміністративних послуг. Виконавши умови проекту Чемеровецька селищна рада здобула перемогу та пройшла конкурсний  відбір для підписання Меморандуму. 14 березня 2017 року у місті Києві відбулося підписання угоди про партнерство між  Чемеровецьким селищним головою Олександром Собанем і компанією SKL International в особі Hakan Gustafsson. Фінансування проекту дає можливість вирішити ряд нагальних питань для забезпечення функціонування ЦНАПу та віддалених робочих місць адміністраторів, зокрема, ремонт приміщень, придбання обладнання,  навчання фахівців тощо. Йде до завершення капітальний ремонт адміністративного  будинку по вул. Центральна,40 в смтЧемерівці Хмельницької області, даним проектом передбаченно фінансування  у сумі  1209,920 тис.грн.( грандові кошти). До кінця поточного року Центр надання адмінпослуг розпочне свою роботу.

Здійснюється систематичний моніторинг актуальних можливостей залучення додаткового фінансування в розвиток громади за рахунок грантів, проектів міжнародної технічної допомоги, а також для створення позитивного іміджу та інформування потенційних інвесторів про Чемеровецьку селищну об’єднану територіальну громаду проводиться комплекс заходів. Працюємо над створенням стратегій розвитку, оновленням соціально-економічного та інвестиційного паспорта Чемеровецької селищної об’єднаної територіальної громади. Сформовано перелік вільних приміщень та земельних ділянок на території Чемеровецької селищної об’єднаної територіальної громади, які можуть бути запропоновані для інвестиційних пропозицій.

Послуги в сфері житлово-комунального господарства надає комунальне госпрозрахункове підприємство “ Комунсервіс ” Чемеровецької селищної ради . На виконання Програми розвитку житлово-комунального господарства Чемеровецької селищної ради на 2017 рік виділено коштів у сумі 1205,719 тис. грн.  для потреб Чемеровецького КП «Комунсервіс». Постійно проводиться ліквідація аварійних проривів на водопровідних  та каналізаційних  мережах в селищі Чемерівці .

Здійснено ряд робіт з благоустрою населених пунктів - по обрізці дерев, скошування трави , прибирання вулиць і кладовищ, вивезенню сміття,  очищенню колодязів, придбанню огорожі, воріт на кладовища смт.Чемерівці та придбанню ламп вуличного освітлення. Для 18 сіл громади було придбано бензопили та газонокосарки.

На виконання заходів Програми благоустрою Чемеровецької селищної ради за 11 місяців  2017 року  профінансовано 3575,728 тис. грн.

Одним із основних проблемних питань є сміття та стихійні сміттєзвалища , з них витрати  на авто послуги з вивезення ТПВ та сміття склали: 199,900 тис.грн., прибирання місць загального користування (підсипання,підмітання )- 51,878 тис.грн.

На розгортання, перевозку, земляні роботи трактором витрати складають 73,427 тис.грн., чищення доріг від снігу - 22,381 тис.грн., озеленення ,утримання зелених насаджень,скошування трави – 60,203 тис.грн., проведено грейдерування доріг населених пунктів Чемеровецької ОТГ, дані послуги  склали  145,316 тис.грн.

Проведено поточний ремонт огорожі на кладовищі с.Жердя – 95,00 тис.грн. , поточний ремонт біля пям»ятника загиблим воїнам с.Жердя – 108,156 тис.грн. , поточний ремонт  туалету в Парку відпочинку в смтЧемерівці  – 64,147 тис.грн.

Проведено весняну чистку і дезинфікцію води криниць громадського користування. В селі  Почапинці замінено цембриня на двох криницях ,та шість цембринь у с.Шидлівці .

Протягом 11 місяців 2017 року на ремонт та експлуатаційне утримання доріг загального користування місцевого значення виділено 1572,00 тис. грн., за які проведено поточний ремонт сільських автомобільних доріг . З них проведено ямковий ремонт доріг комунальної власності, а саме: укладання (розрівнювання), підсипка щебеню по всіх населених пунктах Чемеровецької селищної ради (ОТГ) в сумі  1539,012 тис.грн., на капітальний ремонт доріг та будівництво тротуарів використано субвенцію на розвиток інфраструктури на суму 825,06 тис. грн.

Державну політику в галузі освіти громади забезпечують 17 загальноосвітніх навчальних закладів, в яких навчаються 1657 дітей, в т.ч. опорна  школа - Чемеровецький навчально-виховний комплекс №1 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, ліцей та міжшкільний навчально-виробничий комбінат», в якій навчається 571 дитина та всебічний розвиток дітей дошкільного віку в громаді відповідно до їх індивідуальних особливостей, культурних потреб здійснюють 22 дошкільних навчальних заклади( із них 2 – в селищі Чемерівці, 20 - в селах), у яких дошкільною освітою охоплено 619 вихованців. 

Спільними зусиллями Чемеровецької селищної ради, відділу освіти, молоді та спорту, педагогів, громадськості з залученням коштів спонсорів та благодійників вдалося вирішити питання щодо якісних  поточних та капітальних ремонтів  окремих приміщень навчальних закладів. Повністю завершені такі капітальні роботи на об’єктах : Капітальний ремонт даху та відмостки Черчецької ЗОШ І-ІІІ ступенів,  капітальний ремонт системи опалення основної будівлі  ясла - садка №1 «Дзвіночок», капітальний ремонт будівель Красноставського навчального закладу «Ромашка»,  проведені поточні ремонти в приміщеннях Кочубіївській ЗОШ І-ІІ  ступенів - 216,664 тис.грн., Сокиринецької ЗОШ І-ІІІ ступенів- 43,985 тис.грн., Жердянської ЗОШ І-ІІІ ступенів - 224,257 тис.грн.

Основним пріоритетом освітянського сьогодення є Нова українська школа,  одним із ключових компонентів  якої  є організація нового освітнього середовища, що забезпечить необхідні умови, засоби і технології для навчання учнів, роботи освітян, участі батьків. Сучасне освітнє середовище потребує широкого використання нових ІТ-технологій, нових мультимедійних засобів навчання, оновлення лабораторної бази для вивчення предметів природничо-математичного циклу. Опорна  школа - Чемеровецький навчально-виховний комплекс №1 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, ліцей та міжшкільний навчально-виробничий комбінат» – переможець обласного конкурсу, в рамках  проекту по децентралізації освіти та оптимізації мережі шкіл. Вартість проекту становить 9376,00 тис.грн. За 11 місяців  2017 року на НВК №1 надійшло - 4676,685  тис.грн. (з місцевого бюджету – 414,9  тис. грн., державна субвенція – 1261,785 тис. грн., кошти ДФРР – 3000 тис. грн.), з яких освоєно станом на 01.12.2017 року  3442,366  тис. грн.

За рахунок  співфінансування ( коштів обласної освітньої субвенції та коштів субвенції з ДБМб на формування інфраструктури ОТГ) для опорної школи придбано 2 шкільних автобуси «Атаман D093S2» на суму 3397,2 тис.грн.,  а також навчальне приладдя та устаткування, комп’ютерна техніка   для кабінетів  фізики, біології (два мультимедійних комплекси) на суму 625,435 тис.грн., гімнастичне приладдя, стільці в актовий зал, дивани для реакреаційних зон  - 287,630 тис.грн,  20  інтерактивних дошок з проекторами та ноутбуками на суму 1499,040 тис.грн., меблі для кабінетів фізики та біології на суму  91,120 тис.грн, стільці в актовий зал, шкільні парти у початкові класи. У Чемеровецькому МНВК частково  проведено капітальний ремонт (енергозберігаючі заходи - утеплення зовнішніх стін)  та замінено усі вікна та двері на металопластикові, а також  проведено заміну вікон та дверей  в Чемеровецькому НВК №1, загальна  сума використаних коштів складає 1216 тис. гривень.

Із 1657 учнів загальноосвітніх навчальних закладів Чемеровецької селищної ради   1653 отримують гаряче харчування, що становить 99,7% від загальної кількості. З числа сімей пільгових категорій безкоштовно харчується 826 дітей , з яких 713 - учні 1-4 класів, 113 учнів -  5-11 класів.  

На сьогоднішній день в розпорядженні відділу освіти, молоді та спорту перебуває 16 транспортних одиниць,  що перевозять  405 дітей  до 6 навчальних закладів  із  населених пунктів громади. Це становить 24 %  від загальної  кількості дітей шкільного віку.

В ході оздоровчої кампанії придбано 42 путівки в ПЗОВ « Кабельник»  на суму 174930,00 грн.

З метою поліпшення матеріально-технічного стану приміщень закладів культури протягом 2017 року закуплено господарські та будівельні матеріали для проведення поточного ремонту  будинків культури та клубів на території громади в сумі 151,927 тис. грн. Здійснено поточні ремонтні роботи в закладах культури на суму 334,054  тис.грн.:

 • Чемеровецький центр культури,дозвілля і мистецтва ( заміна вікон )– 44000 грн.;
 • Чемеровецька музична школа ( заміна вікон) – 24000 грн.;
 • Почапинецька бібліотека (заміна дверей) – 11900 грн.;
 • Кормильчанська бібліотека(заміна дверей)  – 9000 грн;
 •  Чемеровецька центральна бібліотека (санвузол) – 16800 грн.;
 • Чемеровецька центральна бібліотека (заміна дверей) – 15705 грн.;
 • Кормильчанський СБК(заміна дверей)  – 12800 грн.
 • Демковецький СБК(заміна вікон) -24000 грн.
 • Жердянський сільський будинок культури ( перекриття даху) – 13580 грн.
 •  Почапинецький будинок культури( перекриття даху)  – 135600 грн.;
 • Почапинецький будинок культури (заміна дверей) – 11900 грн.;
 • Кугаєвецький будинок культури( перекриття даху)  – 14789 грн.;

Для зміцнення матеріально-технічної бази закладів культури закуплено ноутбуки на суму 17979 грн., придбано предмети довгострокового користування (підсилювальну апаратуру, оргтехніку, книги для поповнення бібліотечного фонду, телевізор, відеокамери, костюми сценічні, новорічні прикраси та елементи новорічного містечка ) на суму 360774 грн.

Протягом 2017 року вживалися заходи щодо підтримки галузі охорони здоров»я.  Проведено комплексний огляд інвалідів війни, учасників бойових дій та прирівняних до них осіб протягом березня-квітня 2017 року. Для надання невідкладної допомоги населенню за 2017 рік закуплено медпрепаратів на суму 70 тис. грн. ,а також використано коштів у сумі 155,2 тис.грн.  для забезпечення безоплатними  ліками пільгові категорії населення та на паліативну допомогу (знеболення) онкохворим витрачено 45 тис. грн. Придбано  для ФАПі  6 ноутбуків на суму  42 тис.грн., закуплено 6 сумок –укладок лікаря, медсестри на суму 6 25,254 тис.грн. В Чемеровецькій ОТГ працює Урядова Програма «Доступні ліки», в рамках якої виділено  774,500 тис. грн., та всі отоварено .

У відділі з питань соціальної політики  Чемеровецької селищної ради  станом на 01.12.2017 року знаходиться на обслуговуванні 453 громадян похилого віку, інвалідів, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують соціального обслуговування (надання соціальних послуг). З них: ветерани війни та члени сімей загиблих – 73 чол, учасники бойових дій – 179 чол, потерпілих внаслідок аварії на ЧАЕС – 45 чол . За звітний період фахівцями відділу з питань соціальної політики  було надано безкоштовних соціально-побутових послуг вдома - 12068, платні соціально-побутові послуги  одержали 85 чоловік на суму  1800 грн. Також на обслуговуванні перебуває 47 сімей, у яких виховується 54 дітей, під соціальним супроводом - 6 сімей, у яких виховується 12 дітей.

Відповідно прийнятих цільових програм на розвиток матеріально-технічної бази  ДПРЧ ГУ ДСНС надано субвенцію в розмірі 20 тис. грн., за які придбано паливно-мастильні матеріали та запчастини до пожежних автомобілів. На території громади функціонує три місцеві пожежні команди в с. Біла,  с. Жердя та с.Свіршківці.  

Затверджено номенклатуру та обсяги матеріального резерву для запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій на території Чемеровецької селищної ради. Згідно розпорядження селищного голови №76/2017-р від 08.06.2017 року та придбано матеріалів на суму 20 тис. грн.. (шифер хвильовий - 100 листів, цвяхи шиферні - 20 кг., цвяхи будівельні - 20 кг., електростанція освітлювальна - 1 од., бензопила-1 од.)

 

ІІ. Основні проблеми та мета соціально-економічного та культурного розвитку території Чемеровецької селищної ради

 

Основними проблемами соціально-економічного та культурного розвитку території Чемеровецькоїселищної ради є:

 • нераціональне використання земельних ресурсів сільськогосподарського призначення;
 • дефіцит фінансових ресурсів, що не дозволяє розпочинати реалізацію значних інвестиційних проектів;
 • зношеність основних фондів підприємств та інфраструктурних об»єктів;
 • безробіття та наявність тіньової зайнятості населення;
 • зниження купівельної спроможності населення через низькі реальні доходи;
 • недостатність фінансування об’єктів спорту;
 • незадовільний стан автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури;
 • відсутність 100% охоплення населених пунктів транспортним  сполученням із центром громади;
 • зношеність об’єктів систем водопостачання та водовідведення в смт Чемерівці;
 • низький рівень   освітлення та водозабезпечення сіл;
 • незадовільний стан  благоустрою територій;
 • недостатнє матеріально-технічне забезпечення закладів охорони здоров’я, освіти, культури;
 •  виникнення стихійних сміттєзвалищ, впорядкування та паспортизація існуючих сміттєзвалищ на території громади.
 • впорядкування та облаштування територій існуючих могильників для поховання тварин.

Основною метою соціально-економічного та культурного розвитку території Чемеровецької селищної ради є створення умов для подальшого економічного зростання, наповнення місцевого бюджету коштами, покращення на цій основі бюджетного фінансування установ освіти, культури, соціального захисту та покращення умов життя населення.

 

 

ІІІ. Створення умов для стабільного соціально-економічного та культурного розвитку території Чемеровецької селищної ради

 

3.1. Розвиток економічного потенціалу

Пріоритетними напрямами та завданнями в сфері економічного розвитку на 2018 рік є:

 -поліпшення умов життєдіяльності громадян на основі розвитку економіки як базису для підвищення рівня зайнятості та зростання доходів населення;

-підвищення стандартів життя, розвиток людського і соціального капіталу шляхом поліпшення якості та більшої доступності освіти і медичного обслуговування, підвищення дієвості і стабільності соціального захисту громадян;

- сприяння налагодженню стабільної роботи діючих підприємств;

-забезпечення режиму максимального сприяння діяльності малого та середнього бізнесу, підвищення його ролі у соціально-економічному житті території Чемеровецької селищної ради;

- покращення благоустрою населених пунктів громади, розвиток

інфраструктури;

-недопущення  обмежень на шляху розвитку підприємництва.

Основні заходи, що плануються для їх виконання:

 • створення сприятливих умов для залучення інвестицій в аграрний сектор, технологічного переоснащення діючих та організації нових високотехнологічних підприємств із виробництва,зберігання та переробки сільськогосподарської продукції, створення сільськогосподарських кооперативів на території Чемеровецької селищної ради;
 • створення сприятливих умов для розвитку бізнесу;
 • забезпечення дотримання вимог законодавства щодо публічності та прозорості діяльності під час підготовки, прийняття, відстеження результативності і перегляду регуляторних актів;
 • недопущення встановлення обмежень щодо кількості суб’єктів господарювання, які можуть здійснювати певні види господарської діяльності;
 • удосконалювати співпрацю із соціальними партнерами щодо забезпечення організації роботи по наданню консультацій особам з питань організації та провадження підприємницької діяльності;
 • організація проведення громадських та тимчасових робіт для осіб, зареєстрованих як безробітні, на підприємствах, в установах та організаціях, що належать до комунальної власності, а також за договорами – на підприємствах, в установах та організаціях, що належать до інших форм власності;
 •  перегляд політики щодо стягнення місцевих податків і зборів у межах компетенції з метою досягнення балансу інтересів суб’єктів господарювання та влади;
 • підвищення якісного рівня обслуговування споживачів через об»єднаний Центр надання адміністративних послуг.

 

3.2. Залучення інвестицій для розвитку  території

           Чемеровецькоїселищної ради

 

Пріоритетними напрямами та завданнями в сфері залучення інвестицій для розвитку території Чемеровецької селищної ради на 2018 рік є:

 • створення сприятливого інвестиційного клімату для залучення в економіку інвестиційних ресурсів;
 • сприяння інвесторам у питаннях консультативної допомоги, супроводженні інвестиційних проектів, які реалізуються в громаді, а також координації роботи інвесторів з місцевими органами  виконавчої влади відповідно до вимог законодавства;
 • залучення інвестиційних коштів для запровадження енергозберігаючих технологій , альтернативних видів енергії;
 •  ефективне використання субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток території Чемеровецької селищної ради;
 • стратегічне планування розвитку території Чемеровецької селищної ради.

Основні заходи, що плануються для їх виконання:

 • активізація інвестиційної діяльності підприємств і організацій територіальної громaди, бюджетів усіх рівнів;
 • підвищення інноваційної спрямованості інвестиційної діяльності підприємств і організацій;
 • визначення пріоритетних об’єктів соціальної інфраструктури та виготовлення проектно-кошторисної документації для залучення інвестиційних коштів на реалізацію проектів з їх реконструкції, поточного та капітального ремонту;
 • проведення системної організаційної роботи по залученню інвестиційних коштів за рахунок міжнародної матеріально-технічної допомоги, залученню інвесторів до розвитку інженерно-транспортної, соціальної інфраструктури населених пунктів;

        -  активну участь у грандах, які фінансуються Європейським Союзом;

 • розроблення та затвердження Стратегії розвитку території Чемеровецької селищної ради;
 • забезпечення виготовлення містобудівної документації населених пунктів території Чемеровецької селищної ради;
 • покращення інвестиційного іміджу шляхом розробки та періодичного оновлення рекламно-іміджевої продукції та інформаційно-презентаційних матеріалів про громаду, висвітлення успішних практик інвестування у засобах масової інформації, участь та представлення інвестиційного потенціалу на інвестиційних форумах.

 

 

     3.3. Підвищення фінансової незалежності місцевого бюджету

та ефективності використання бюджетних коштів

 

Пріоритетними напрямами та завданнями в сфері наповнення та виконання місцевого бюджету на 2018 рік є:

-забезпечення наповнюваності дохідної частини бюджету, своєчасності і повноти сплати податків і зборів (обов’язкових платежів) до місцевого бюджету території Чемеровецької селищної ради;

- забезпечення фінансової самодостатності території Чемеровецької селищної ради;

- проведення раціональної та ефективної податково-бюджетної політики;

- підвищення результативності бюджетних видатків.

Основні заходи, що плануються для їх виконання:

 • активізація роботи з детінізації економіки, легалізації заробітної плати з метою виконання планових показників по доходах місцевих бюджетів та їх наповнюваності;
 • проведення роботи з суб’єктами господарювання, які мають значні валові доходи, але офіційно виплачують заробітну плату меншу або на рівні мінімальної заробітної плати;
 • вжиття заходів щодо оптимізації видатків бюджетних установ та дотримання жорсткої бюджетної дисципліни;
 • застосування програмно-цільового методу бюджетування з метою підвищення прозорості та ефективності використання фінансових ресурсів;
 • створення належних матеріальних, фінансових та організаційних умов для забезпечення розвитку території Чемеровецької селищної ради;
 • підвищення якості та ефективності витрат бюджету розвитку шляхом спрямування таких коштів на реалізацію пріоритетних інвестиційних програм (проектів) з урахуванням оцінки їх економічної ефективності, використання системи електронних державних закупівель;
 • забезпечення надходжень податків, зборів та інших обов’язкових платежів до місцевих бюджетів не менше рівня визначених бюджетних призначень;
 • скорочення податкового боргу зі сплати податків, зборів і платежів, забезпечення повноти сплати орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності згідно з укладеними договорами оренди землі;
 • недопущення виникнення кредиторської та дебіторської заборгованості у бюджетній сфері;
 • забезпечення дотримання законодавства при здійсненні державних закупівель товарів та послуг, раціонального використання державних коштів;
 •  посилення попереднього та поточного контролю за цільовим та ефективним використанням бюджетних коштів, вжиття дієвих заходів щодо попередження порушень та вчасного усунення виявлених порушень.

 

 

                      

    3.4. Реалізація політики у галузі будівництва,

           архітектури  та земельних відносин

 

Пріоритетними напрямами та завданнями в сфері будівництва, архітектури та земельних відносин на 2018 рік є:

 • забезпечення додержання законодавства у сфері архітектури, містобудування та державних стандартів, норм і правил при реалізації затвердженої містобудівної документації;
 • створення ефективної системи управління земельними ресурсами;
 • забезпечення прозорості у сфері земельних відносин та будівництва;
 • використання земель за їх функціональним призначенням;
 • створення привабливих умов для залучення інвестицій шляхом розробки та прийняття основних містобудівних документів;
 • підтримка розвитку тваринництва в приватному секторі на території Чемеровецької селищної ради шляхом створення громадських пасовищ.

Основні заходи, що плануються для їх виконання:

 • надання співфінансування довгострокових пільгових кредитів для індивідуального житлового будівництва в сільській місцевості;
 • формування єдиного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов відповідно до законодавства та перебувають на квартирному обліку;
 • розробка та затвердження основних документів містобудування: генерального плану населених пунктів Бережанка, Кугаївці, Кормильче, Ружа ,

Слобідка-Смотрицька, Гайове, Діброва, Нова Гута, Сокиринці, Збриж, Вишневе, Шидлівці,  Криків, Вікторівка, Велика Зелена, Мала Зелена, Ямпільчик у відповідності до перспективності розвитку територій;

 • організація землеустрою на території Чемеровецької селищної ради;
 • здійснення інвентаризації земельних ділянок, на яких розташовано будівлі і споруди установ Чемеровецької ОТГ, з метою оформлення правовстановлюючих документів на землю під будівлями та спорудами установ, балансоутримувачем яких є Чемеровецька селищна рада;
 • формування ринку землі, організація землеоціночних та землевпорядних робіт для продажу та оренди ділянок;
 • затверджено перелік земельних ділянок,які підлягають продажу на земельних торгах (аукціонах) .
 • здійснення нормативно-грошової оцінки земель населених пунктів с.Кормильче, с.Почапинці, с.Сл.Смотрицька, с.Збриж, с. Вишневе; с.Велика Зелена, с. Вікторівка,смт.Чемерівці .
 • передача земель сільськогосподарського призначення державної власності в комунальну власність для створення громадських пасовищ;
 • ведення земельно-кадастрової документації в розрізі землекористувачів та власників земельних ділянок на території Чемеровецької селищної ради, здійснення обліку кількості земель;
 • актуалізація даних та оновлення картографічних матеріалів;
 • контроль за використанням та охороною земель комунальної форми власності, додержання землевласниками та землекористувачами земельного та екологічного законодавства, встановленого режиму використання земельних ділянок відповідно до їх цільового призначення та умов надання.

 

 

3.5. Розвиток житлово-комунального господарства та інфраструктури

 

Пріоритетними напрямами та завданнями в сфері житлово-комунального господарства та інфраструктури на 2018 рік є:

 • поліпшення якості надання житлово-комунальних послуг для населення території Чемеровецької селищної ради;
 • поліпшення благоустрою території Чемеровецької селищної ради;
 • поліпшення стану забезпечення населення якісною питною водою;
 • розширення мережі вуличного освітлення на території Чемеровецької селищної ради;
 • поліпшення експлуатаційного стану комунальних доріг;
 • задоволення потреб населення автотранспортом загального користування та забезпечення населених пунктів території Чемеровецької селищної ради регулярним автобусним сполученням.

Основні заходи, що плануються для їх виконання:

 • залучення інвестицій для реалізації інвестиційних проектів у сфері житлово-комунального господарства з залученням коштів з різних джерел;
 • поліпшення матеріально-технічного забезпечення КП “Комунсервіс”;
 •  підвищення ефективності роботи КП « Комунсервіс» щодо надання житлово-комунальних послуг, удосконалення систем управління, виконання робіт з благоустрою селища та сіл Чемеровецької селищної ради;
 • організація контролю за дотриманням вимог правил благоустрою на території Чемеровецької селищної ради;
 • вирішення проблемних питань збору та утилізації сміття, твердих побутових відходів, прибирання стихійних сміттєзвалищ;
 • впорядкування та облаштування територій існуючих могильників для поховання тварин;
 • здійснення благоустрою кладовищ;
 • проведення робіт з вирубки дерев, що знаходяться в аварійному стані чи завдають шкоди лініям електромережі;
 • ремонт та очищення громадських криниць в населених пунктах на території Чемеровецької селищної ради:
 • капітальний ремонт водопроводу  с.Кормильчеі , с.Демківці, с.Свіршківці ,с.Шидлівці ,с.Вікторівка, с.Криків;
 • поточний ремонт  водопровідних мереж с. Кочубіїв,с.Біла;
 • капітальний ремонт тротуару (мощення фігурними елементами) по  вул. Центральній (від автобусної станції до костелу) в смт Чемерівці;
 • капітальний ремонт тротуару с.Бережанка, с.Кугаївці, с.Жердя,с.Чорна;
 • капітальний ремонт вуличного освітлення в с.Жердя,  с.Почапинці,  с.Садове, с.Демківці, с.Ружа, с.Залісся ,с.Свіршківці,с.Кочубіїв;
 • здійснення поточного ремонту доріг в населених пунктах Чемеровецької селищної ради;
 • здійснення капітального ремонту доріг по  вул. Героїв Майдану, вул. Свободи, частини дороги по вул.Пушкіна в смт  Чемерівці;
 • нове будівництво мереж водопроводу по вул. Станевського, вул. Бринського, вул.Соборна, вул.Зарічна в с.Андріївка;
  • нове будівництво водопровідних мереж по вул.Чорновола, вул.Спортивна, вул.Щаслива,  вул.Незалежності, А.Кушніра, вул.Шухевича смт Чемерівці;
 • нове будівництво водопровідних мереж с.Жердя;
  • Будівництво свердловин с.Біла, с.Чорна, с.Вишневе, с.Сокиринці;

-   проведення капітального  ремонту дороги по вул.Свободи (Чапаєва) в смт. Чемерівці.

 

3.6. Підвищення тривалості життя та доступу до належного медичного обслуговування

 

Пріоритетними напрямами та завданнями в сфері медичного обслуговування на 2018 рік є:

 • підвищення якості та доступності надання медичної допомоги населенню території Чемеровецької селищної ради, шляхом продовження реформування галузі охорони здоров’я та оптимізації мережі відповідно до потреб населення регіону;
 • запровадження медичних стандартів (уніфікованих клінічних протоколів) надання медичної допомоги у профілактичних заходах для збереження здоров’я громадян;
 • продовження реалізації програми «Покращення надання медичної допомоги хворим, які потребують гемодіалізу  на 2017 -2019 роки» .
 • поліпшення матеріально-технічної бази Чемеровецької центральної районної лікарні та Чемеровецького центру первинної медико-санітарної допомоги , сільських фельдшерських пунктів шляхом залучення різних джерел фінансування.

Основні заходи, що плануються для їх виконання:

Діяльність виконавчого комітету у галузі охорони здоров’я у 2018 році буде спрямована на виконання умов для ефективного та доступного для усіх громадян медичного обслуговування.

Серед основних завдань, які потребують першочергового вирішення є:

 • профілактика, рання діагностика, розвиток первинної медико-санітарної допомоги;
 • зменшення рівня смертності працездатного населення;
 • зниження захворюваності шляхом виділення бюджетних коштів на профілактичні заходи;
 • дотримання контролю за наданням законодавчо встановлених додаткових спеціальних пільг медичним працівникам територіальної громади;
 • збереження тривалості життя населення не менше 75 років;
 • недопущення смертності немовлят у віці до 1 року життя;
 • недопущення материнської смертності;
 • зниження захворюваності з вперше встановленим діагнозом туберкульозу до обласного показника;
 • зниження питомої ваги злоякісних новоутворень візуальної локалізації до обласного показника;
 • відкриття відділення невідкладної допомоги для суттєвого покращення обслуговування населення  як по часу, так і по якості;
 • сприяння та надання благодійної допомоги на придбання обладнання,інвентаря, матеріалів для Чемеровецького ЦПМСД;
 • впровадження методик ендопротезування кульшових суглобів, з відповідними вимогами до операційних залів;
 • залучення інвесторів та виділення додаткових джерел у покращенні матеріально-технічної бази інфекційного відділення на базі травматологічного відділення для виконання вимог наказу МОЗ щодо облаштування боксованих палат;
 • продовження роботи з пропаганди здорового способу життя та формування громадської думки щодо нетерпимості до таких шкідливих звичок як алкоголізм, наркоманія, тютюнопаління, статева нерозбірливість;
 • оздоровлення та відпочинок дітей, створення в громаді власного дитячого оздоровчого закладу;
 •  при реформуванні галузі охорони здоров’я по Хмельницькій області збереження статусу Чемеровецької районної лікарні як лікарні інтенсивного лікування 1 рівня в зв’язку з територіальними та соціальними особливостями району;
 • забезпеченнядотримання контрольних показників обсягу та якості медичної допомоги населенню території Чемеровецької селищної ради та належної модернізації медичних закладів;
 • забезпечення паливно-мастильними матеріалами для перевезення хворих на гемодіаліз;
  • забезпечення хворих нефрологічного профілю необхідними медикаментами або цільовою матеріальною допомогою.

 

 

 

 3.7. Розвиток освіти

 

Освітню галузь Чемеровецькоїселищної ради представляють:

 • 7  загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ ступенів, з них  4  НВК;
  •  

- навчально-виховний комплекс №1 «ЗОШ І-ІІІ ступенів, ліцей та МНВК»;

 •  навчально-виховний комплекс №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів та гімназія»;
 • 18  дошкільних навчальних закладів.

Дошкільна освіта є самостійною системою, обов’язковою складовою освіти в Україні, яка гармонійно поєднує сімейне та суспільне виховання, збагачує знання дитини необхідною якісною інформацією, допомагає їй реалізувати свій природний потенціал, орієнтуватися на загальнолюдські й національні цінності.

Метою повної загальної середньої освіти є різнобічний розвиток, виховання і соціалізація особистості, яка усвідомлює себе громадянином України, здатна до життя в суспільстві та цивілізованої взаємодії з природою, має прагнення до самовдосконалення і навчання впродовж життя, готова до свідомого життєвого вибору та самореалізації, трудової діяльності та громадянської активності.

Пріоритетними напрямами та завданнями в сфері освіти на 2018 рік є:

 • Модернізація системи освіти шляхом створення освітнього округу, оптимізація мережі загальноосвітніх навчальних закладів;
 • Продовження роботи із створення опорних загальноосвітніх навчальних закладів шляхом об’єднання малокомплектних шкіл, зміни їх типу та/абоступеня, реорганізації, оновлення їх навчально-методичної та матеріально-технічної бази;
 • Зміцнення матеріально-технічної бази навчальних кабінетів загальноосвітніх закладів;
 • Модернізація технологічного обладнання їдалень навчальних закладів;
 • Здійснення енергозберігаючих заходів в закладах освіти;
 • забезпечення контролю за якістю харчових продуктів та дотриманням норм харчування в ЗНЗ та ДНЗ;
 • подальший розвиток інклюзивної освіти у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах різних типів та форм власності;
 • забезпечення сучасного інформаційно-комунікаційного оснащення освітнього процесу в кожному навчальному закладі;
 • підвищення рівня забезпечення транспортними послугами учнів та педагогічних працівників до місць навчання, роботи і додому;
 • удосконалення системи позашкільної освіти та створення умов для діяльності позашкільних навчальних закладів як координаційних центрів виховної та організаційно-методичної роботи;
 • забезпечення розвитку дитячого, дитячо-юнацького спорту та резервного спорту.

Основні заходи, що плануються для їх виконання:

 • реалізація Програми розвитку освіти на території Чемеровецькоїселищної ради 2017 -2020 рік.;
 • здійснення заходів щодо охоплення дошкільною освітою 90% дітей відповідного віку, забезпечення стовідсоткового охоплення дошкільною освітою дітей 5-ти річного віку;
 • створення умов для особистісного зростання кожної дитини з урахуванням її задатків, нахилів, здібностей, індивідуальних психічних та фізичних особливостей;
 • забезпечення державних гарантій на якісну освіту, соціальний захист та підтримку дітей, які потребують особливої уваги, корекції фізичного та (або) розумового розвитку;
 • здійснення ефективного психолого-медико-педагогічного супроводу дітей,
 • збільшення охоплення дітей науково-дослідною, експериментальною, науково-технічною та спортивно-технічною діяльністю;
 • підвищення активності та показників участі громади в обласних, Всеукраїнських та міжнародних масових заходах (конкурсах, змаганнях, олімпіадах, виставках, оглядах та ін.);
 • розробка цілісної системи виявлення та психолого-педагогічного супроводу обдарованої молоді, забезпечення умов для її розвитку, соціалізації та подальшого професійного зростання;
 • забезпечення реалізації Всеукраїнського освітнього проекту «Формування та розвиток інформаційно-комунікаційної компетентності педагогів» щодо неперервного підвищення кваліфікації педагогів в галузі інформаційно-комунікаційних технологій;
 • здійснення системних заходів з метою забезпечення дошкільних навчальних закладів комп’ютерною технікою, підключення їх до мережі Інтернет;
 • оснащення навчальних кабінетів загальноосвітніх навчальних закладів мультимедійними засобами;
 • належне медичне обслуговування учасників навчально-виховного процесу, здійснення постійного контролю щодо належної організації гарячого харчування учнів;
 • проведення робіт з реконструкції та поточних ремонтів закладів освіти;
 • придбання меблів для загальноосвітніх, дошкільних та позашкільнихнавчальних закладів (шкільні парти, стільці, меблі для їдалень);
 • зміцнення матеріально-технічного стану бази-стоянки та зберігання шкільних автобусів в Чемеровецькому НВК №1«ЗОШ І-ІІІ ступенів , ліцей та МНВК»,
 • реконструкція та модернізація  прміщень Чемеровецького навчально-виховного комплексу №1  "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, ліцей та міжшкільний навчально-виробничий комбінат " в смт.Чемерівці, вул. Центральна 46  Хмельницької області " в рамках реалізації концепції "Нова Українська школа".
 • реконструкція та модернізація приміщень Жердянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в селі Жердя,вулиця Центральна,35  в рамках реалізації концепції " Нова Українська школа» .

        - поточний ремонт дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів території Чемеровецької селищної ради: заміна вікон на металопластиковів Більській, ,Чорнянській,Свіршковецькій,Сокиринецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів, Кормильчанській, Кочубіївській, Почапинецькій, Степанівській ЗОШ І-ІІ ступенів;

 • будівництво модульної тепло генераторної станції на твердому паливі в Більській,  Свіршковецькій, Чорнянській ЗОШІ-ІІІ ступенів;

 

 

 

 

 

 

 

 3.8. Розвиток фізичної культури і спорту

 

На території Чемеровецької селищноїрадизнаходиться стадіон«Товтри», функціонують спортивні майданчики, спортивний комплекс «Колос»,спортивні зали. Цей спортивний потенціал необхідно використовувати під час проведення сільських змагань, приурочених державним святам та святам місцевого значення тощо.

Основні проблеми:

 • обмеженість обсягів фінансування сфери фізичної культури і спорту.
 • незавершене будівництво стадіону;
 • необхідність поточного ремонту спорткомплексу.

Пріоритетними напрямами та завданнями в сфері фізичної культури та спорту на 2018 рік є:

        -забезпечення належних умов для розвитку спорту на селі;

 • підвищення ефективності роботи спортивних майданчиків, футбольного поля, спортивного залу, збільшення кількості осіб, що займаються спортом;
 • забезпечення ремонту, реконструкції та оснащення спортивних споруд;
 •  фінансування благоустрою стадіону;
 • збільшення кількості представників різних верств населення, які займаються всіма видами фізкультурно-оздоровчої роботи, в тому числі за місцем проживання;
 • збільшення кількості дітей та підлітків, залучених до занять у секціях

Основні заходи, що плануються для їх виконання:

 • формування системи дитячого фізичного виховання;
 • удосконалення системи дитячо-юнацького спорту;
 • закупівля спортивного інвентарю і спортивної форми для спортивнихкоманд громади;
 • підвищення якості відбору обдарованих осіб до системи резервного спорту, створення умов для розвитку індивідуальних здібностей спортсменів на етапах багаторічної підготовки;
 • створення умов для розвитку масової фізичної культури, фізкультурно-оздоровчої та реабілітаційної роботи серед інвалідів, відкриття додаткових спортивних майданчиків та залів;
 • проведення інвентаризації спортивних споруд у сільських населених пунктах з метою визначення потреб у їх подальшому облаштуванні, ремонті, а також будівництві нових спортивних споруд;
 • проведення фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи в усіх навчальних закладах, за місцем проживання, у місцях масового відпочинку громадян, а також фізкультурно-оздоровчої та реабілітаційної роботи серед інвалідів;
<>----- 

 

Приорітетними напрямами та завданнями у сфері культури та туризму на 2018 рік є:

 • відродження духовності та культури, збереження надбань національної культурної спадщини, обрядів і традицій  українського народу, розвиток самодіяльно-художньої творчості;
 • забезпечення повноцінного функціонування мережі закладів культури;
 • популяризація національної культурної спадщини серед учнів молоді, розвиток пам’яток культурної спадщини;
 • проведення ремонтних робіт по утриманню пам’яток у належному стані;
 • пошуки шляхів залучення недержавних коштів та засобів підтримки культури і мистецтва;
 • популяризація туристично-рекреаційного потенціалу громади, сприяння розвитку зеленого туризму.

Основні заходи, що плануються для їх виконання:

 • посилення роботи у проведенні заходів, пов’язаних із героїнізацію осіб, які віддали життя за незалежність України, вшанування їх пам’яті, патріотичного виховання та консолідації українського народу та проведення зустрічей з воїнами, які перебували в зоні АТО та учасниками Євромайдану.
 • оптимізація і подальший розвиток мережі закладів культури громади та її творчого потенціалу;
 • оновлення фондів публічних бібліотек відповідно до культурних, інформаційних та пізнавальних потреб громади;
 • відродження української національної культури, розвиток культурних традицій громади;
 • підтримка фестивального конкурсного руху і творчої молоді у реалізації мистецьких проектів;
 • забезпечення участі місцевих колективів у Всеукраїнських, Міжнародних конкурсах, фестивалях, святах;
 • посилення контролю за дотриманням памятко-охоронного законодавства на пам’ятках та об’єктах археології, історії, архітектури та мистецтва, що розташовані на території громади;
 • проведення інформаційно-розяснювальної роботи серед населення у сільській місцевості з метою залучення його до діяльності у сфері сільського зеленого туризму;
 • проводити організаційні заходи щодо залучення майстрів народного мистецтва вишивки, ткацтва, плетіння, різьблення, гончарства та ін. для проведення майстер-класів;
 • проведення поточних ремонтів пам’яток історії;
 • ремонт танцювальної зали ЦКДМ;
 • заміна вікон у дитячій музичній школі (14 шт);
 • ремонт коридорів та фасаду Центральної бібліотеки;
 • придбання комп’ютерної техніки для відділення бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення відділу культури та туризму (2 комплекти);
 • пошиття костюмів для духового оркестру (16 шт.);
 • пошиття українських жіночих жупанів для жіночого колективу «Соната»;
 • придбання 10 пар жіночих та 10 пар чоловічих українських чобіт;
 •  поточний ремонт сходів у Бережанському СК;
 •  Поточний ремонт даху Степанівського СБК.
 • Капітальний ремонт СБК с.Залуччя,с.Ружа,с.Чорна,с.Почапинці, с.Кормильче, с.Жердя ,с.Кочубіїв,с.Свіршківці .

- придбання шкільного обладнання для Дитячої художньої школи (етюдників, наочних дощок, мольбертів,стелажів, стільців);

 

 

 

3.10. Підтримка сім’ї, дітей та молоді, а також громадян похилого віку, інвалідів, які потребують соціального обслуговування

 

Пріоритетними напрямами та завданнями з підтримки сім’ї, дітей та молоді, а також громадян похилого віку, інвалідів, які потребують соціального обслуговування на 2018 рік є:

 • підвищення рівня та якості життя дітей, сімей та молоді;
 • забезпечення прав та задоволення законних інтересів дітей, сімей та молоді;
 • забезпечення проведення широкомасштабної кампанії щодо влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у різні форми сімейного виховання, милосердного ставлення до дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;
 • здійснення заходів щодо запобігання бездоглядності і безпритульності серед дітей, які виховуються у складних життєвих обставинах;
 • зниження рівня поширення негативних явищ у дитячому та молодіжному середовищі;
 • забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД;
 • зменшення кількості випадків відмов від новонароджених дітей;
 • забезпечення соціального обслуговування (надання соціальних послуг) громадян похилого віку, інвалідів, які перебувають у складних життєвих обставинах.
 • підтримка ветеранських організацій.

Основні заходи, що плануються для їх виконання:

 • проведення заходів щодо попередження насильства в сім’ї та запобігання торгівлі людьми;
 • здійснення обліку дітей, які залишились без батьківського піклування,дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах;
 • забезпечення здійснення соціального супроводу дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей, опікунів, піклувальників, усиновителів;
 • проведення засідань консультаційної-методичної ради з питань організації соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю;
 • зняття з соціального супроводу сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, з позитивним результатом до 70% від загальної кількості сімей, охоплених соціальним супроводом;
 • забезпечення соціального інспектування та надання соціальних послуг учасникам антитерористичної операції та членам їхніх сімей;
 • контроль за цільовим використанням коштів при народженні дитини;
 • здійснення попередження раннього соціального сирітства шляхом поліпшення соціальної роботи в консультаційних пунктах  соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді при пологовому відділенні лікарні;
 • забезпечення ефективного функціонування мобільного консультаційного пункту соціальної роботи в сільській місцевості;
 • проведення роботи, спрямованої на профілактику соціально-небезпечних хвороб і пропаганда здорового способу життя;
 • висвітлення у засобах масової інформації актуальних питань дитячої, молодіжної та сімейної тематики, популяризація сімейних цінностей сім’ї;
 • створення та розповсюдження соціальної реклами з питань поширення сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, пропаганди здорового способу життя;
 • надання соціальних послуг громадянам похилого віку, інвалідам, які перебувають у складних життєвих обставинах;
  • посилення уваги до потреб старшого покоління та підтримку ініціатив і діяльності громадських організацій ветеранів війни та праці,учасників та дітей війни, ветеранів військової служби, пенсіонерів,громадян похилого віку,воїнів-інтернаціоналістів, ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС,учасників боових дій,в’язнів та жертв нацизму.
  • фінансова підтримка громадських організацій, які об’єднують ветеранів війни і праці, учасників та дітей війни, ветеранів військової служби, пенсіонерів,громадян похилого віку,воїнів-інтернаціоналістів, ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.
  • пошук джерел залучення коштів для придбання обладнання дляцентру реабілітації дітей-інвалідів.

 

 

 

3.11. Підвищення рівня безпеки життя громадян. Цивільний захист, пожежна та техногенна безпека

 

Пріоритетними напрямами та завданнями з підвищення рівня безпеки життя громадян, цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки на 2018 рік є:

 • запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, ефективне реагування на них, забезпечення збереження життя і здоров’я людей;
 • контроль за станом навколишнього природного середовища, санітарно-гігієнічною та епідемічною ситуацією;
 • запобігання загибелі людей на водних об’єктах;
 • організація обліку та контролю за утриманням та станом готовності захисних споруд цивільного захисту до використання за призначенням;
 • удосконалення та підтримання у готовності системи централізованого оповіщення про загрозу або виникнення надзвичайної ситуації;
 • просвітницька робота серед населення щодо правил безпеки життєдіяльності, способів надання домедичної допомоги;
 • попередження загибелі людей на пожежах та проведення цілеспрямованої профілактичної роботи з населенням щодо профілактики травматизму невиробничого характеру, виховання поважного ставлення до безпеки людини, усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки при пожежах, підняття рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань забезпечення пожежної безпеки;
 • створення нових пожежних підрозділів місцевої пожежної охорони території Чемеровецької селищної ради.

Основні заходи, що плануються для їх виконання:

 • забезпечення реалізації заходів, передбачених Програмою захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території Чемеровецької селищної ради на 2017-2020 роки;
 • створення, збереження та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій;
 • забезпечення роботи комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, а в разі виникнення надзвичайної ситуації – спеціальних комісій з їх ліквідації;
 • організація проведення невідкладних відновлювальних робіт і заходів, спрямованих на ліквідацію надзвичайних ситуацій та їх наслідків;
 • забезпечення діяльності та атестація аварійно-рятувальної служби та рятувальників даного підрозділу;
 • обладнання місць масового відпочинку людей на водних об’єктах в населених пунктах;
 • обладнання інформаційно-довідкових куточків з питань цивільного захисту населення в установах, що належать до сфери управління селищної ради, публікації в місцевих засобах масової інформації та на сайті селищної ради інструкцій про дії населення в різних надзвичайних ситуаціях, що можуть виникнути на території населених пунктів;
 • визначення потреби у захисних спорудах цивільного захисту, утримання їх у готовності до використання за призначенням, прийняття рішень про подальше використання даних об’єктів комунальної власності та безхазяйних захисних споруд;

- покращення екологічної інфраструктури (водопостачання, каналізація та переробка твердих побутових відходів);

- забезпечення очищення, ремонту, проведення профілактичної дезинфекції криниць громадського користування та джерел централізованого водопостачання;

- ефективне та раціональне використання природних ресурсів, збереження біорізноманіття, охорона водних, земельних та лісових ресурсів, атмосферного повітря, розвиток мінерально-сировинної бази та екологічно безпечного надрокористування;

 • забезпечення оповіщення та інформування населення про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій;
 • забезпечення реалізації вимог техногенної та пожежної безпеки на суб’єктах господарювання, що належать до сфери управління селищної ради;
 • складання довідок про визнання особи постраждалою внаслідок надзвичайної ситуації, списків постраждалих осіб для виплати матеріальної допомоги;
 • забезпечення заходів соціального захисту та відшкодування матеріальних збитків постраждалим внаслідок надзвичайних ситуацій.
 • вжиття заходів щодо якісного монтажу та обслуговування ліцензійними організаціями автоматичної пожежної сигналізації на усіх об’єктах , щовходять в межі території Чемеровецької селищної ради;
 • проведення просочення вогнетривким розчином деревяних конструкцій горищного приміщення на об’єктах, що входять в межі території Чемеровецької селищної ради;
 • вжиття заходів щодо проведення перевірок, поточних ремонтів систем енергоживлення (електромереж) на усіх об’єктах,  мщо входять в межі території Чемеровецької селищної ради;
 • забезпечення проведення ліцензованими організаціями монтажу,

ремонтів,перевірок (ревізій),пристроїв блискавкозахисту із складанням відповідних актів на усіх об’єктах,що входять в межі території Чемеровецької селищної ради;

 • проведення замірів опору ізоляції силової та освітлювальної електромережі, зі складанням відповідних нормативних документівна усіх об’єктах, що входять в межі території Чемеровецької селищної ради;
 • облаштування шляхів евакуації у відповідність до вимог норм та правил на усіх об’єктах Чемеровецької селищної ради;
 • забезпечення приведення в робочий стан систем зовнішнього та внутрішнього протипожежного водопостачання на усіх об’єктах,що входять в межі території Чемеровецької селищної ради;
 • забезпечення у повній мірі первинними засобами пожежогасіння усі об’єкти , що входять до Чемеровецької селищної ради;
 • проведення технічного обслуговування наявних засобів пожежогасіння на усіх об’єктах, що входять до Чемеровецької селищної ради;
 • проведення перевірок приладів пічного опалення, димоходів та вентиляції їхнього поточного ремонту на усіх об’єктах, що входять в межі території Чемеровецької селищної ради;
 • проведення посадовими особами навчання та перевірку знань з питань пожежної безпеки на усіх об’єктах, що входять в межі території Чемеровецької селищної ради;
 • утримання та належне фінансування підрозділів місцевої пожежної охорони.

 

 

ІV.  Фінансування програми згідно заходів та цільових програм

 

Відповідно до пріоритетів, визначених у Програмі соціально-економічного та культурного розвитку території Чемеровецької селищної ради на 2018 рік, значна увага приділятиметься підвищенню інвестиційної привабливості та конкурентоспроможності території завдяки ефективному використанню наявного економічного потенціалу.

Показники економічного, соціального та культурного розвитку території Чемеровецької селищної ради на 2018 рік характеризують динаміку розвитку господарського комплексу, яку передбачено досягти в результаті реалізації запланованих в Програмі заходів, цільових проектів та бізнес-планів.

Перелік перспективних проектів, реалізація яких передбачається у 2018 році вказана у додатку 1.

 

V. Результати виконання Програми

 

Фінансове забезпечення реалізації завдань і заходів Програми буде здійснюватися за рахунок державного і місцевого бюджетів, коштів суб’єктів господарювання, вітчизняних та іноземних інвесторів, міжнародних фінансових організацій, залучених коштів населення, а також коштів інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

Спрямування інвестиційних потоків у різні сфери економічної та соціальної діяльності дозволить забезпечити вирішення основних соціальних питань та виконання планових надходжень до бюджету Чемеровецької селищної ради.

Для забезпечення ефективного використання бюджетних коштів передбачається концентрація видатків на заплановані бюджетні призначення та виконання пріоритетних проектів розвитку соціальної інфраструктури.

З метою належного виконання Програми будуть прийняті відповідні цільові галузеві програми. Необхідно забезпечити фінансування з селищного бюджету першочергових заходів цільових програм, які реалізовуватимуться відповідно до пріоритетів даної Програми.

Звітування про виконання Програми здійснюватиметься відповідальними виконавцями за підсумками року на сесії Чемеровецької селищної ради.

Результатами виконання Програми будуть:

 • активізація роботи з залучення коштів державного бюджету, міжнародної технічної допомоги та благодійних фондів для реалізації соціально-економічних проектів;
 • забезпечення населених пунктів території Чемеровецької селищної ради містобудівною документацією, що дасть можливість поліпшити інвестиційну ситуацію та визначити перспективи розвитку територій;
 • проведення інвентаризації наявного матеріально-технічного і ресурсного потенціалу та розроблення пропозицій щодо можливостей ширшого його використання;
 • забезпечення сталого функціонування та розвитку житлово-комунального господарства;
 • сприяння розвитку інфраструктури, поліпшення стану доріг, підвищення рівня надання послуг з пасажирських перевезень;
 • поліпшення благоустрою населених пунктів;
 • активне впровадження енергозберігаючих технологій;
 • ефективне функціонування мережі освітніх закладів та розвиток фізкультури і спорту;
 • збереження історико-архітектурної та культурної спадщини.

Програма соціально-економічного та культурного розвитку території Чемеровецької селищної радина 2018 рік містить завдання і орієнтири щодо подальшого розвитку економіки ,соціальної та культурної сфери Чемеровецької селищної ради.

Виконання передбачених заходів дасть можливість досягти більш високого рівня соціально-економічного та культурного розвитку території Чемеровецької селищної ради  та сприятиме підвищенню рівня соціальної захищеності населення.

Протягом року питання місцевого розвитку вирішуватимуться, виходячи з інтересів  громади, на основі активної участі кожного члена виконкому, кожного депутата селищної ради та за участю найбільш активних жителів території Чемеровецької селищної ради.

 

 

                                                                                                               Додаток 1.

Перелік інвестиційних проектів

Програми соціально- економічного та культурного розвитку території Чемеровецької селищної ради на 2018 рік

№ п/п

Найменування інвестиційного проекту

Термін виконання

 

Фінансовий ресурс

тис.грн

1

Капітальний ремонт тротуару по вул. Героїв Майдану в смт.Чемерівці , Хмельницької обл.

2018 р.

1345,460

2

Капітальний ремонт тротуару (мощення фігурними елементами) вул. Центральна( від автобусної станції до костелу) в смт Чемерівці

2018 р.

633,0

3

Будівництво модульної тепло генераторної станції на твердому паливі потужністю 200 кВт. для опалення Свіршковецької  ЗОШ І-ІІІ ступенів, Чемеровецької селищної ради Чемеровецького району Хмельницької області

2018 р.

1495,0

4

Будівництво модульної тепло генераторної станції на твердому паливі потужністю 200 кВт. для опалення Більської  ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. К.І.Геренчука, Чемеровецької селищної ради Чемеровецького району Хмельницької області

2018 р.

 

1495,0

5

Створення умов для надання високоякісних освітніх послуг через реалізацію проекту "Реконструкція та модернізація приміщень Жердянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в селі Жердя,вулиця Центральна,35  в рамках реалізації концепції " Нова Українська школа"

8965,00 тис.грн.,

(2018-2019 рік)

З них на 2018 рік:

6765,00 тис.грн.,

кошти ДФРР; 6088,5 тис.грн., 676,5 тис.грн.,-МБ

6

Капітальний ремонт будівлі Свіршковецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів на вул Шкільна,5 в с.Свіршківці Чемеровецького

 р-ну,Хмельницької обл. (Заміна вікон та дверей )

2018р.

1291,122

7

Капітальний ремонт будівлі Чорнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів на вул . Т. Римара,1 в  с.Чорна  ,Чемеровецького р-ну, Хмельницької обл. (Заміна вікон та дверей )

2018 р.

1469,670

8

Реконструкція та модернізація  прміщень Чемеровецького навчально-виховного комплексу №1   "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, ліцей та міжшкільний навчально-виробничий комбінат " в смт.Чемерівці, вул. Центральна 46  Хмельницької області " в рамках реалізації концепції "Нова Українська школа".

2018р.

4800,00

 (кошти ДФРР)

9

 Капітальний ремонт вулиці Пушкіна (від вулиці Центральна до вулиці Пирогова) в смт. Чемерівці , Хмельницької області.

2018р.

599,140

10

Капітальний ремонт будівлі Почапинецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів в с.Почапинці  ,Чемеровецького р-ну, Хмельницької обл. (Заміна вікон та дверей )

2018

400,0

11

Капітальний ремонт будівлі Більської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  в с.Біла  ,Чемеровецького р-ну, Хмельницької обл. (Заміна вікон та дверей )

2018 р.

400,00

12

Нове будівництво мереж водопроводу  в селі Жердя Чемеровецького району Хмельницької області .

2018 р.

1490,00

13

Нове будівництво мереж водопроводу по вул. Станевського, вул. Бринського (ліва сторона ) в с .Андріївка Чемеровецького району Хмельницької області .

2018 р.

1471,244

14

Нове будівництво мереж водопроводу по вул. Соборна, вул. Зарічна (ліва сторона ) в с. Андріївка Чемеровецького району Хмельницької області .

2018 р.

908,065

15

Нове будівництво мереж водопроводу по вул. Зарічна (права сторона), вул. Бринського (права сторона ) в с .Андріївка Чемеровецького району Хмельницької області

2018 р.

798,56                                                                                                                                    

16

Капітальний ремонт дороги вул. Чапаєва в смт. Чемерівці Хмельницької області

2018 р.

2248,224- кошти ДФРР

2000-МБ

17

 Будівництво водопровідних мереж по вул.Чорновола, вул.Спортивна, вул.Щаслива,  вул.Незалежності, А.Кушніра, вул.Шухевича смт.Чемерівці Хмельницької області

2018 р.

4916,0

18

Благоустрій населених пунктів Чемеровецької селищної ради

2018 р.

5000,00

19

Розвиток та підтримка житлово-комунального господарства Чемеровецької селищної ради

2018 р.

2000,00

20

Утримання та розвиток інфраструктури доріг комунального значення Чемеровецької селищної ради

2018 р.

2500,00

21

Капітальний ремонт будинку культури та благоустрою прилеглої території с. Залуччя Чемеровецького району Хмельницької області

2018 р.

3750,233

22

Будівництво водозабірної свердловини в с. Біла Чемеровецького району Хмельницької області

2018 р.

350,00

23

Будівництво водозабірної свердловини в с. Вишневе Чемеровецького району Хмельницької області

2018 р.

680,9

24

Будівництво водозабірної свердловини в с. Сокиринці Чемеровецького району Хмельницької області

2018 р.

694,5

25

Будівництво розвідувально-експлуатаційної свердловини в с. Чорна Чемеровецького району Хмельницької області

2018 р.

361,918

26

Будівництво водозабірної свердловини в с. Сріршківці Чемеровецького району Хмельницької області

2018 р.

665,00

27

Будівництво водогону  по вул.Мостіпаки, вул.Центральна, вул.Тітова , братів Рудяків , вул.Молодіжна с.Кугаївці Чемеровецького району Хмельницької області

2018 р

400,00

28

 

Будівництво водогону  с.Сокиринці Чемеровецького району Хмельницької області

2018 р.

1500,00

29

Заміна вікон  та дверей у філії Чемеровецького НВК № 1  с.Бережанка,    НВК ЗОШ І-ІІ ст.,  ДНЗ с.Степанівка , с.Криків Чемеровецького району Хмельницької області

2018 р.

300,0

30

Капітальний ремонт вуличного освітлення по вул.Шкільна, Маяковського  в с.Криків   Чемеровецького району Хмельницької області

2018 р.

90,00

31

Капітальний ремонт вуличного освітлення  вул.Центральна, вул.Свободи в  с.Антонівка  Чемеровецького району Хмельницької області

2018 р.

100,00

32

Капітальний ремонт вуличного освітлення  вул.Центральна , вул.Шкільна ,вул.Гагаріна, вул.Суворова , вул.Вербина в с.Біла  Чемеровецького району Хмельницької області

2018 р.

250,00

33

Капітальний ремонт вуличного освітлення по вул.Шевченка, вул.Соборна   в с.Шидлівці   Чемеровецького району Хмельницької області

2018 р.

150,00

34

Капітальний ремонт вуличного освітлення по вул.Зелена,провул.Сонячний,вул.Садова,провул.Павлунишенного,вукл.Гагаріна,вул.Калинова,провул.Тихий,вул.Миру,вул.Банікова,вул.І.Франка,вул.Соборна ,вул.Молодіжна,

вул.Вишнева,вул.Яблунева в с.Жердя Чемеровецького району Хмельницької області

2018 р.

420,00

35

Заміна вікон в ДНЗ  « Сонечко» с.Шидлівці Чемеровецького району Хмельницької області

2018 р.

100,00

36

Поточний ремонт доріг ( закупівля щебню)

2018 р.

1500,00

37

 Виготовлення генерального плану сіл Бережанка, Кугаївці, Кормильче, Ружа ,

Слобідка-Смотрицька ,Гайове, Діброва,Нова Гута, Сокиринці, Збриж, Вишневе, Шидлівці,  Криків, Вікторівка, Велика Зелена, Мала Зелена, Ямпільчик , Жердя .

2018 р

900,00

38

Виготовлення документації по встановленню меж та нормативній грошовій оцінці  земель сіл Кормильче, Почапинці, Збриж, Вишневе, Слобідка-Смотрицька , Велика Зелена, Вікторівка, смт Чемерівці .

2018 р

650,00

39

Придбання техніки для комунального підприємства « Комунсервіс» Чемеровецької селищної ради .

2018 р.

5000,0

40

 • Поточний ремонт доріг (ямковий ремонт доріг) смт.Чемерівці та населених пунктів громади :

с.Андріївка, с.Чорна, с.Антонівка, с.Біла, с.Жердя, с.Почапинці, с.Бережанка, с.Кугаївці, с.Кормильче, с.Ружа ,с.Красноставці,с.Садове ,с.Степанівка,

с.Слобідка-Смотрицька , с.Гайове, с.Діброва с.Нова Гута, с.Сокиринці, с.Збриж,                  с. Вишневе, с.Шидлівці, с. Криків, с.Вікторівка, с. Велика Зелена, с.Мала Зелена, с.Хропотова , с.Черче, с.Ямпільчик,с.Кочубіїв,с.Свіршківці,с.Демківці,с.Залісся ,с.Залуччя .

2018 р.

1500,00

41

Капітальний ремонт будівлі Сокиринецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів   ,Чемеровецького р-ну, Хмельницької обл. (Заміна вікон та дверей )(влаштування бруківки 250 м2)

2018 р.

300,00

42

Поточний ремонт покрівлі  та  закупівля котла на тверде паливо для Сокиринецького сільського будинку культури Чемеровецького району Хмельницької області

2018 р.

150,00

43

Поточний ремонт покрівлі  та заміна вікон, дверей  адмінбудівлі с.Черче Чемеровецького району Хмельницької області

2018 р.

350,00

44

Поточний ремонт покрівлі Ружанського сільського клубу Чемеровецької селищної ради Чемеровецького району Хмельницької області

2018 р.

50,00

45

Капітальний ремонт приміщень Ямпільчицької ДНЗ «Сонечко» по вул.Учнівська,18  під оздоровчий табір громади «Веселкове літо»  Чемеровецької селищної ради  Чемеровецького району Хмельницької області

2018 р.

100

46

Капітальний ремонт водогону  вул.Грушевського , вул.Комарова  с.Кормильче  ,Чемеровецького району Хмельницької області

2018 р.

250,00

47

Капітальний ремонт водогону  вул.Зарічна , вул.Вишнева, вул.Щастя, вул.Нагірна, вул.Држби, вул.Кільцева,вул.Шевченка  с.Демківці Чемеровецького району Хмельницької області

2018 р.

350,00

48

Поточний ремонт приміщення та парадного входу в ЗОШ с.Шидлівці Чемеровецької селищної ради  Чемеровецького району Хмельницької області

2018

150

49

Будівництво водогону  в селі  Красноставці   Чемеровецького району Хмельницької області

2018

450,00

50

Будівництво водогону  по вул.Лісова,вул.Українська в села Свіршківці   ,Чемеровецького району Хмельницької області

2018 р.

300,00

51

Капітальний ремонт водопроводу   села Криків   вул.Надзбручанська,вул.40-річчя Перемоги,вул.Богдана Хмельницького  Чемеровецького району Хмельницької області

2018 р

346,900

52

Капітальний ремонт водопроводу села Вікторівка      вул.Мічуріна, вул.Тімірязєва ,вул.Вербична  Чемеровецького району Хмельницької області

2018 р.

219,661

53

Капітальний ремонт водопроводу села Шидлівці   вул.Центральна, вул.Гагаріна ,вул.Соборна Чемеровецького району Хмельницької області

2018 р.

211,867

54

Поточний ремонт водопроводу по вул.І.Франка,вул.Гагаріна  в с.Збриж Чемеровецького району Хмельницької області

2018 р.

190,00

55

Капітальний ремонт тротуару  по вул.Центральна в с.Бережанка Чемеровецького району Хмельницької області

2018 р.

750,00

56

Капітальний ремонт  тротуару  по вул.Центральна ( в районі  від зупинки «Полюс» до початку Бережанки )  в с.Кугаївці Чемеровецького району Хмельницької області

2018 р.

500

57

Капітальний ремонт  вулиці  Героїв Майдану в смт.Чемерівці , Хмельницької обл.

2018 р.

1480,00

58

Заміна газових котлів на твердопаливні в дитсадках с.Бережанка,с.Кугаївці, Свіршківці,с.Почапинці,с.Демківці, с.Шидлівці,с.Сокиринці,с.Залуча .

2018 р.

250,00

59

Капітальний ремонт  тротуару  по вул.Шевченкаа в с.Жердя Чемеровецького району Хмельницької області

2018 р.

300,00

60

Капітальний ремонт  тротуару  по вул.Центральна в с.Чорна Чемеровецького району Хмельницької області

2018 р.

384,00

61

Виготовлення проектно кошторисних документів по будівництву водогонів сіл Почапинці та Садове

2018 р.

150

62

Виготовлкння проектно- кошторисних документів по капітальних об’єктах Чемеровецької селищної ради

2018 р

500,00

63

Капітальний ремонт вуличного освітлення по вул.ЛесіУкраїнки,вул.Устима Кармелюка, вул.Богдана Хмельницького,вул.І.Франка, вул.Шевченка,вул.Незалежності,вул.

Довженка сіл Почапинці та Садове Чемеровецького району Хмельницької області

2018 р.

200,00

64

Капітальний ремонт вуличного освітлення по вул.Грушевського, вул.Набережна,вул.Шевченка,вул.Незалежності,вул.Зарічна в с.Ружа Чемеровецького району Хмельницької області .

2018 р.

60,00

65

Капітальний ремонт вуличного освітлення по вул.Лісова,вул.Українська,вул.Садова,вул.Грушевського,вул.Лесі Українки,вул.І.Мазепи,вул.Молодіжна,вул.Новоселицька,вул.Дружби,вул.Шкільна с.Свіршківці Чемеровецького району Хмельницької області .

2018 р.

300,00

66

Капітальний ремонт вуличного освітлення по вул.Зарічна ,вул.Кільцева с.Демківці Чемеровецького району Хмельницької області

2018 р.

150,0

67

Капітальний ремонт вуличного освітлення по вул.Широка ,вул.Барбашової с.Залісся Чемеровецького району Хмельницької області

2018 р.

100,0

68

Капітальний ремонт вуличного освітлення по вул.незалежності,вул.Замкова, вул.Надрічна в с.Збриж  Чемеровецького району Хмельницької області

2018 р

150,00

69

Капітальний ремонт вуличного освітлення по вул.Мальовнича с.Залуччя Чемеровецького району Хмельницької області

2018 р

75,00

70

Капітальний ремонт вуличного освітлення по вул.Кармелюка, вул.Медобори ,вул.Зарічна с.Черче  Чемеровецького району Хмельницької області

2018

150,00

71

Закупівля ігрових майданчиків для ДНЗ с.Почапинці,с.Бережанка,с.Чорна, с.Біла,с.Свіршківці Чемеровецького району Хмельницької області

2018 р

200,0

72

Капітальний ремонт вуличного освітлення по вул.Центральна,вул.Шевченка ,вул.Садова, пров.Центральний ,вул.Л.Українки ,вул.Д.Пагора ,вул. та провулок Броніслава Мельника с. Хропотова Чемеровецького району Хмельницької області

2018 р.

250,00

73

Капітальний ремонт вуличного освітлення по вул.Лісова,вул. Травнева, хутір с. Хропотова  Чемеровецького району Хмельницької області

2018 р.

150,00

74

Капітальний ремонт вуличного освітлення по вул.Терешкової, вул.Гагаріна, вул.Миру, вул.Набережна, вул.М.Орловського, вул.Польова, вул.Поповича с. Кочубіїв Чемеровецького району Хмельницької області .

2018 р

250,00

75

Капітальний ремонт вуличного освітлення сіл Гайове та Діброва Чемеровецького району Хмельницької області .

2018 р

250,00

76

Капітальний ремонт вуличного освітлення  по вул.Загородня , вул.Яблунева, вул.Скальна с.Ямпільчик Чемеровецького району Хмельницької області .

2018

100,00

77

 Капітальний ремонт будинку культури(ремонт стелі та заміна вікон ) та благоустрій прилеглої території с. Почапинці Чемеровецького району Хмельницької області

2018 р

200,00

78

Капітальний ремонт будинку культури(заміна покрівлі ) та благоустрій прилеглої території с. Кормильче Чемеровецького району Хмельницької області

2018 р.

350,0

79

Капітальний ремонт будинку культури(заміна вікон ) та благоустрій прилеглої території с. Жердя Чемеровецького району Хмельницької області

2018р.

100,0

80

Закупіля твердопаливного котла для сільського клубу с.Вишневе Чемеровецького району Хмельницької області

2018 р.

50,00

81

Капітальний ремонт сільського будинку культури (заміна покрівлі ) с. Чорна Чемеровецького району Хмельницької області

2018 р.

100,00

82

Поточний ремонт сільського клубу с.Бережанка Чемеровецького району Хмельницької області

2018 р.

100,00

83

Капітальний ремонт сільського будинку культури  с. Кочубіїв Чемеровецького району Хмельницької області

2018 р.

150,00

84

Капітальний ремонт сільського будинку культури  (ремонт покрівлі ,заміна вікон)по вул.Шкільній  с. Свіршківці  Чемеровецького району Хмельницької області

2018 р.

350,00

85

Капітальний ремонт сільського будинку культури  (заміна покрівлі ) с. Степанівка  Чемеровецького району Хмельницької області

2018 р.

250,0

86

Влаштування бруківки до входу у дитсадок «Сонечко» с.Жердя Чемеровецького району Хмельницької області .

2018 р.

50,036

87

Поточний  ремонт  площадки  біля  пам’ятника Загиблим  воїнам (встановлення бруківки ) - с.Кочубіїв Чемеровецького району Хмельницької області .

2018 р.

26,00

88

Капітальний ремонт мостів через річку Жванчик в с.Кочубіїв Чемеровецького району Хмельницької області .

2018 р.

250,00

89

Поточний  ремонт  площадки  біля  пам’ятника   Загиблим воїнам (встановлення бруківки 50 м.кв)  с.Ямпільчик Чемеровецького району Хмельницької області

2018 р.

32,00

90

Поточний  ремонт  площадки  біля  сільського клубу в с.Збриж  (встановлення бруківки  150 м.кв)  Чемеровецького району Хмельницької області .

2018 р

60,00

91

Ремонт водогону в с.Біла  Чемеровецького району Хмельницької області

2018 р.

250,0

92

Ремонт водогону в с.Кочубіїв Чемеровецького району Хмельницької області

2018 р.

350,00

93

Виготовлення та встановлення автобусних зупинок у с. Біла , Ямпільчик , Хропотова, Демківці, Криків Чемеровецького району та смт.Чемерівці Хмельницької області

2018р.

100,00

94

Поточний  ремонт  площадки  біля Будинку Культури с.Кугаївці  (встановлення бруківки  100 м.кв)  Чемеровецького району Хмельницької області

2018 р

45,00

 

 Всього :

 

76318,5

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь