Хмельницька область, Чемеровецький район

U-LEAD запрошує громадські організації подавати проекти розвитку громад

Програма «U-LEAD з Європою» прагне тісно співпрацювати з організаціями громадянського суспільства, які сприяють децентралізації на регіональному і місцевомурівнях та підтримують розвиток громад, та запрошує учасників громадських організацій подавати свої проектні пропозиції, щоб отримати фінансування своїх проектів.

Організатори Програми готові надавати підтримку інноваційним проектам організацій громадянського суспільства, спрямованим на сприяння розвитку громад, залучення громадян до процессу розвитку громад та відповіднопідвищенняпривабливості громад через реалізаціюцих проектів.

Предметом проектівповинні бути зазначені теми: підтримка залучення молоді до розвитку громад; налагодження діалогу між молоддю та  органами влади; підтримка рівноправного залучення жінок до процессу формулювання політики та ухвалення рішень та підвищення гендерного балансу у відповідних місцевих інституціях; підтримка залучення людей з особливими потребами до проектів розвитку громад та процессу формування політики та ухвалення рішень.

Сьогодні відбувся стартовий  і навчальний тренінг щодо умов участі, який відбувся в приміщенні відокремленого підрозділу Хмельницького центру розвитку місцевого самоврядування. Чемеровецька громада завдяки громадській активності  директора Центральної бібліотеки Марії Кульпінської також долучається до оголошеного Проекту.