Чемеровецька селищна територіальна громада

ВАКАНСІЇ

Чемеровецька селищна рада  оголошує  конкурс  на   заміщення вакантної посади адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг».

До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які мають  вищу освіту не нижче ступеня магістра, спеціаліста відповідного професійного спрямування, вільно володіють державною мовою. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах  підприємств,  установ та організацій незалежно від форми власності не менше 1 року.

До конкурсної комісії необхідно подати:

заяву, особову картку, копії документів про освіту, копії першої та другої сторінок паспорта громадянина України, декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування  за минулий рік, копія військового квитка, якщо особа є військовослужбовцем чи військовозобов‘язаною,  дві фотокартки (4Х6см).

Конкурсною комісією проводиться іспит  на знання Конституції України, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», а також законодавства  з урахуванням специфіки даної роботи.

Термін подання документів – 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Адреса : 31600, Хмельницька область, смт Чемерівці, вул. Центральна, 40

Довідки по телефону: 9-16-38.