Чемеровецька селищна територіальна громада

Чемеровецької громади

3. Про відбування громадських робіт громадянином Y

5. Про організацію відбування  суспільно корисних робіт  громадянином Y

10. Про надання допомоги сім’ям, які перебувають у складних  життєвих обставинах

13. Про привітання з нагоди ювілейних дат

14. Про проведення заходів з нагоди Дня Соборності України

15. Про привітання з нагоди ювілейних дат

16. Про призначення відповідальної особи органу реєстрації

17. Про внесення змін до селищного  бюджету Чемеровецької  селищної ради на 2021 рік

18. Про привітання з нагоди ювілейних дат

19. Про організацію відбування суспільно корисних робіт громадянином Тустанівським В.П.

21. Про привітання з нагоди ювілейних дат

22. Про проведення атестації  посадових осіб місцевого самоврядування у 2021 році.

23. Про організацію та проведення заходів з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій  на території інших держав.

25. Про привітання з нагоди ювілейних дат.

26. Про організацію навчання з використанням дистанційних технологій в закладах

загальної середньої освіти Чемеровецької селищної ради.

27. Про закріплення  службових автомобілів.

28. Про  оголошення  конкурсу   на  заміщення  вакантної  посади  адміністратора   відділу  «Центр надання адміністративних послуг».

29. Про покладання обов'язків із вчинення нотаріальних дій.

31. Про  оголошення  конкурсу на  заміщення  вакантної  посади головного спеціаліста - бухгалтера відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури, містобудування та матеріально -  технічного   забезпечення.

32. Про організацію та  проведення  заходів   з нагоди вшанування подвигу учасників

Революції гідності та  увічнення  пам’яті Героїв Небесної Сотні.

33. Про тимчасове призупинення освітнього процесу у Красноставському ДНЗ «Ромашка».

34. Про надання дозволу Чемеровецькій багатопрофільній лікарні щодо попередньої оплати за виконання робіт.

36. Про укладення договору оренди.

37. Про надання допомоги сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах.

38.   Про надання одноразової  матеріальної допомоги

39. Про внесення змін до розпорядження селищного голови від 29.11.2018 р. №184/2018 «Про затвердження Положення  та складу робочої групи з розробки проєкту Стратегічного плану розвитку Чемеровецької селищної територіальної громади на 2021-2027 роки».

40. Про організацію та  проведення  заходів з нагоди Міжнародного жіночого дня.

41. Про організацію та  проведення заходів  з нагоди Шевченківських днів.

42. Про покладання функції уповноваженої особи з проведення спрощених закупівель та закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких не перевищує 50 тисяч гривень через електронну систему закупівель та здійснення таких закупівель без використання електронної системи

43. Про внесення змін в затверджені паспорти бюджетних програм на 2021 рік.

44. Про призначення  відповідальних осіб за ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних.

45. Про надання одноразової  матеріальної допомоги.

46. Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей Чемеровецької селищної ради, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки у державному підприємстві України «Міжнародний дитячий центр «Артек».

47. Про делегування представників  зі сторони роботодавця до комісії  із соціального страхування.

48. Про привітання з нагоди ювілейних дат.

49. Про тимчасове  призупинення освітнього процесу у  Юрковецькому ЗДО «Сонечко»

50. Про попередження розповсюдження коронавірусу COVID-19 та введення обмежувальних заходів на території Чемеровецької селищної ради.

51. Про внесення змін до селищного  бюджету Чемеровецької  селищної ради на 2021 рік

52. Про відбування громадських робіт громадянином Х

53. Про організацію освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання в закладах загальної середньої та позашкільної освіти Чемеровецької селищної ради

54. Про привітання з нагоди ювілейних дат