Рішення від 22.02.2021 року

Про погодження проєкту рішення селищної ради «Про внесення змін до селищного бюджету на 2021 рік». Про роботу комунального підприємства «Комунсервіс» Чемеровецької селищної ради у 2020 році. Про роботу комунального підприємства «Чемеровецьке районне бюро технічної інвентаризації» у 2020 році Про роботу комунального підприємства Чемеровецького спеціалізованого лісогосподарського об’єднання «АГРОЛІС» у 2020 році. Про роботу комунального підприємства «Виробничо-комерційний центр по наданню побутових послуг» у 2020 році. Про роботу комунального підприємства «Зарічанський ринок» у 2020 році. Про роботу комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» у 2020 році. Про оптимізацію мережі  закладів культури Чемеровецької селищної територіальної громади. Про погодження проєкту рішення селищної ради «Про  внесення змін до рішення другої сесії VІІІ скликання Чемеровецької селищної ради від 17.12.2020 року № 14-2/2020 «Про затвердження Програми «Ветеран» на 2021-2023 роки». Про делегування кандидатур від Чемеровецької селищної ради до складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства  «Чемеровецький центр первинної медико-санітарної допомоги». Про присвоєння адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Галак А.М. по вулиці Чкалова села Кугаївці. Про присвоєння адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Пекарчук О.М. по вулиці братів Рудяків села Кугаївці. Про присвоєння адреси нежитловій будівлі свинарнику громадянина Лучко В.Г. по вулиці Бідонько М.С. села Свіршківці. Про зміну адреси житлового будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Бортняк А.М. по вулиці Українська села Свіршківці. Про присвоєння адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Осики А.А. по вулиці Кільцева села Демківці. Про присвоєння адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Чинник Є.С. по вулиці Гагаріна села Летава Про присвоєння адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Євчук Л.П. по вулиці Пушкіна села Біла. Про присвоєння адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Квасньовського Л.А. по вулиці Хмельницького Б. села Шидлівці. Про  присвоєння адреси гаражу громадянина Слободяна М.І. по вул. Центральна смт Чемерівці Про присвоєння адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Похна В.О. по вулиці Чкалова села Кугаївці. Про  надання  дозволу на видалення аварійних зелених насаджень в населених пунктах Чемеровецької територіальної громади.  Про постановку на квартирний облік сім’ї громадянки Дрезналь С.В. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння                 в с. Хропотова по вул. Шевченка, 62.

16:18:43 22.02.2021