Чемеровецька селищна територіальна громада

Структурні підрозділи

Паспорт

Проведено засідання опікунської ради

Сьогодні заступник селищного  голови Юлія Повар  провела засідання опікунської ради з питань забезпечення прав повнолітніх осіб за участю фахівців медичної галузі, поліції, соціальної сфери  та інших.  На порядку денному розглядалось  питання щодо забезпечення реалізації прав повнолітньої особи, яка потребує опіки  на життя, охорону здоров'я, соціальний захист, а також контролю за забезпеченням особистих прав та інтересів, яка за станом здоров'я не може самостійно здійснювати свої права. Після детального вивчення пакету документів вирішено погодити кандидатуру опікуна  та підготувати проект рішення опікунської ради   про призначення опікуна для розгляду на  виконавчому комітеті селищної ради.

11:49 21.10.2021

В Крикові триває реалізація проєкту водозабезпечення

Реалізацію  проєкту передбачено Програмою соціально - економічного розвитку Чемеровецької селищної ради на 2019 рік. Підрядна організація залучила спеціалізовану техніку, якою вже кілька днів ведеться будівництво траншей для сільського водогону. Наразі траншеєкопач та екскаватор працюють на вулиці Маяковського. Наступною на черзі вулиця Центральна. З метою мінімізації пошкодження дорожніх шляхів, водогін  в Крикові ведуть через земельні ділянки жителів села.

14:09 12.12.2019