Керуюча справами виконавчого комітету

Народовець Жанна Семенівна

Народилася 21 липня 1971 року в смт Чемерівці Чемеровецького району Хмельницької області.

У 1985 році закінчила Чемеровецьку ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів.

З 1988 року навчалась у Кам’янець-Подільському педагогічному  інституті на філологічному факультеті.

У 1992 році одержала диплом за фахом вчитель російської мови та літератури.

У 1993 році отримала диплом за спеціальністю вчитель української мови та літератури.

З 1992 року  по  2000 рік – працювала  вчителем Юрковецької ЗОШ І-ІІ ступенів.

У 2000 - 2002 роках  - начальник служби у справах дітей Чемеровецької районної державної адміністрації.

У 2002 році вступила на заочну форму навчання до магістратури Тернопільської академії народного господарства.

У 2004 році отримала ступінь магістра за спеціальністю. «Адміністративний менеджмент».

У 2002-2011 роках - начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату Чемеровецької районної державної адміністрації.

У 2011 – 2015 роках - керівник апарату Чемеровецької районної державної адміністрації.

З серпня  2015 року по січень 2017 року провідний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців Чемеровецької районної державної адміністрації.

З січня 2017 року обіймає посаду керуючої справами виконавчого комітету Чемеровецької селищної ради.

08 грудня 2020 року призначена на посаду керуючої справами виконавчого комітету Чемеровецької селищної ради.