Перший заступник селищного голови

Войтов Юрій Васильович

Народився 04 червня 1973 року в смт Чемерівці Чемеровецького району Хмельницької області.

У 1980-1988   роках - Чемеровецька загальноосвітня школа №2 .

У 1988 - 1992 роках - Чемеровецьке  медичне училище,  здобув спеціальність «фельдшер-акушер».

З березня по червень 1992 року працював фельдшером швидкої допомоги. Чемеровецької центральної районної лікарні.

У 1992 - 1997 роках - Кам’янець-Подільська державна аграрно-технічна академія, здобув кваліфікацію лікаря ветеринарної медицини.

У 1998 -1999 роках працював заступником директора МПП «Велес».

У 2004 - 2006 роках навчався на заочному відділенні Подільського державного аграрно-технічного університету за спеціальністю  «спеціаліст з обліку і аудиту» .

У 2003 - 2015 роках консультант відділу з питань бюджету, фінансів, податкової політики та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району апарату Чемеровецької районної ради.

У 2013 році закінчив Хмельницький університет управління та права за спеціальністю «Адміністративний менеджмент» та здобув кваліфікацію менеджера, управителя з адміністративної діяльності.

З грудня 2015 по січень 2017 року працював заступником голови Чемеровецької районної ради.

З 05 січня 2017 року призначений першим заступником  Чемеровецького селищного голови.

8 грудня 2020 року призначений першим заступником Чемеровецького селищного голови.