A A A K K K
для людей із порушенням зору
Чемеровецька селищна територіальна громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Яцковська Лідія Петрівна: звернення #575

Автор звернення: Теофілія Вількова
Дата: 23.01.2020 13:30


Шановна Лідіє Петрівно! Юридичний факультет Тернопільського національного економічного університету в особі старшого викладача кафедри інформаційної і соціокультурної діяльності Теофілії Вількової звертається до Вас з проханням щодо надання контактів із керівниками таких шкіл: Білянської С.В.Сакевич), Жердянської (Т.В.Приймак), Красноставської гімназії (Л.О.Бучок), Сокиринецької А.В.Задоянчук) та Свіршковецької (В.В.Срібняк).
Суть нашого прохання полягає у залученні учнів 10-11 класів до участі у Західноукраїнському інтелектуальному турнірі. Текст додається:
Міністерство освіти і науки України
Тернопільський національний економічний університет
Юридичний факультет
MykulynetckaStr. 46-a, 46000, Ternopil, Ukraine Україна, 46000, Тернопіль, вул. Микулинецька, 46-а
Tel./Fax (0352) 23-54-11 Тел./факс (0352) 23-54-11№__________________________ “_____” ________________ 20___ р.

Начальнику відділу освіти і науки ____________
_________________________

Шановн… ________________________!
Користуючись нагодою, висловлюю Вам повагу і звертаюся до Вас за підтримкою.
Сучасна освітня реформа, як складова соціально-економічного і культурного зростання українського суспільства, зорієнтована на формування нової генерації фахівців, які б бездоганно володіли фаховими компетентностями та швидко уміли реагувати на суспільні виклики. Забезпечення можливостей для всебічного розвитку учнівської молоді, яка завтра стане студентською інтелектуальною елітою нашої країни, формування у неїнеобхідних для успішного навчання і життя здібностей та фахових навичок передбачаєвагомістьтісноїспівпраці ЗВО і школи.Задля створення сучасних програм розвитку особистості, нових інтерактивних задумів та спільних перспективних проектів запрошуємо учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів або студентів 1-2-х курсів коледжів до участі у IV Відкритому Західноукраїнському інтелектуальному турнірі «Natusvincere» на кубок ректора ТНЕУ.
Під час проведення Турніру планується робота чотирьох секцій: правової, соціолого-психологічної, міжнародного права і секції інформаційної та соціокультурної діяльності.
Команди, які виявили бажання взяти участь у Турнірі, повинні надіслати до 21.02.2020 р. на електронну адресу організаційного комітету творчу презентацію на одну із запропонованих тем. Другий та третій етапи будуть проводитись 12-13. 03.2020 р. на базі юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету за адресою: м. Тернопіль, вул. Микулинецька, 46 а.
Протягом Турніру для усіх охочих проводитимуться різноманітні майстер-класи, ділові ігри, тренінги. Команди-переможці будуть відзначені дипломами та цінними подарунками.
Окрім цього, задля забезпечення не менш цікавого та захоплюючого проведення часу керівниками команд в рамках Турніру буде проводитись тренінг-інтенсив для вчителів у форматі живої бібліотеки: «Інтерактивний освітній простір у сучасній школі: місія здійсненна», участь у якому дозволить слухачам поповнити портфель педагогічних ключових компетенцій використання інноваційних інструментів, новітніх підходів до викладання та отримати відповідні сертифікати.
Усі витрати, пов’язані з перебуванням учасників Турніру – за рахунок приймаючої сторони.
Більш детально з умовами участі у заході можна ознайомитися у Положенні про проведення Турніру, яке додається.
Висловлюю Вам щиру вдячність за можливість розширення та зміцнення авторитету ТНЕУ у освітньому та науковому співтоваристві нашої країни та звертаюся за підтримкою у анонсуванні цього заходу й сприянні забезпечення участі команд із підвідомчих Вам навчальних закладів у ІV Відкритому Західноукраїнському інтелектуальному турнірі «Natusvincere».

Від імені адміністрації університету виявляю Вам нашу відкритість до налагодження подальших зв’язків у реалізації спільних освітніх і молодіжних проектів, зміцнення дружніх взаємин.З повагою
декан юридичного факультету
Тернопільського національного
економічного університету С. В. Банах

Попередньо доцільно переговорити з керівництвом школи, більш ґрунтовно розповісти про наш університет,факультет і про сам турнір. Дякую за розуміння
З повагою

Офіційний коментар:

Доброго дня, шановна пані Теофіліє!

   Повідомляю, що Ваше звернення передано у відділ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ Чемеровецької селищної ради. Для подальшої співпраці рекомендую контактувати з провідним спеціалістом відділу Ковальчук Майєю Сергіївною, 0978005035.

 

З повагою, Л. Яцковська

Доброго дня, пані Теофіліє!

Відділ освіти, молоді та спорту Чемеровецької селищної ради Хмельницької області надає вам контактні дані керівників закладів загальної середньої освіти:

  • Більська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – директор Сакевич Сергій Віталійович, моб. 0671628306, електронна пошта: bilashkola@gmail.com;
  • Жердянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – директор Приймак Тетяна Вікторівна, моб. 0974836964, електронна пошта: zhedu.user@gmail.com;
  • Сокиринецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – директор Задоянчук Анатолій Васильович, моб. 0988005628, електронна адреса: azadoyanchuk@i.ua;
  • Свіршковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – директор Срібняк Віра Вікторівна,  моб. 0976740532, електронна пошта: svischool2014@gmail.com.

 

 

 

            Вик. Ковальчук М.С.

              0978005035

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь