До святкування Дня міста готуємося разом

Дата: 12.05.2017 06:31

Вже другий тиждень поспіль через усі доступні інформаційні джерела оргкомітетом анонсом подається інформація про святкування Дня народження Чемеровець.

Принагідно відзначити, що до організації  та підготовки зі своїми ідеями, пропозиціями та допомогою звертається чимало небайдужих людей. Сьогодні у організаторів святкування Дня міста Чемеровецького селищного голови Олександра Собаня, голови Чемеровецької районної ради Світлани Павлишиної та голови Чемеровецької райдержадміністрації Олега Батюка відбулася зустріч з підприємницьким активом Чемеровець, в ході якої представники підприємницьких структур висловили своє бачення організації святкової програми та пропозиції долучитися до підтримки у підготовці окремих організаційних моментів.