Відбулось засідання виконавчого комітету

Дата: 24.02.2017 12:57

Фото без опису

Відповідно до плану роботи та з метою організації діяльності за різними напрямками сьогодні відбулось засідання виконавчого комітету Чемеровецької селищної ради. В ході підготовки засідання  до проекту порядку денного було включено 19 питань. Про роботу та  перспективи розвитку КП «Комунсервіс» звітував директор Василь Олійник, за результатами розгляду даного питання прийнято рішення визнати роботу підприємства як таку, що потребує удосконалення. Членами виконкому погоджено проекти цільових програм, зокрема, підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення  житлово-побутових умов сільського населення «Власний дім» на 2017 – 2020 роки, захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного і природнього характеру на території Чемеровецької селищної ради на 2017 – 2021 роки, забезпечення містобудівною документацією населених пунктів  на території  Чемеровецької селищної ради на 2017 рік, надання адресної грошової допомоги на проїзд автомобільним транспортом окремим пільговим категоріям громадян на  території  Чемеровецької селищної ради на 2017 рік, «Ветеран» на території Чемеровецької селищної ради на 2017 рік, забезпечення соціального обслуговування одиноких непрацездатних громадян та інвалідів в домашніх умовах у Чемеровецькій селищній раді на 2017 рік, надання правової освіти та надання безоплатної правової допомоги жителям населених пунктів Чемеровецької селищної ради на 2017 – 2018 роки. На засіданні погоджено внесення змін до селищного бюджету та зміни  до програм про благоустрій населених пунктів Чемеровецької селищної ради на 2017 рік, розвитку житлово-комунального господарства на 2017 рік. Рішенням виконавчого комітету утворено уповноважений підрозділ з питань запобігання та виявлення корупції, скасовано два рішення  Жердянської сільської ради прийнятих у 2016 році. На засіданні розглянуто заяви громадян відповідно до яких прийнято рішення про призначення помічника, присвоєння адреси, видачу дубліката свідоцтва на право власності на житловий будинок, надано дозвіл на видалення дерев на території Чемеровецької селищної ради.