Проведено навчання для виконуючих обов’язки старост

Дата: 24.02.2017 15:35

Фото без опису

З метою удосконалення та оновлення знань, набуття умінь та навичок у вирішенні різних питань по виконанню функціональних повноважень для виконуючих обов’язки старост проведено  навчання з питань ведення військового обліку та заповнення е-декларацій. З вимогами постанови Кабінету Міністрів України №971 від 07 грудня 2016 року присутніх ознайомив військовий комісар Павло Джигун, котрий акцентував увагу на основних моментах нового порядку ведення військового обліку призовників та військовозобов’язаних, зокрема щодо взяття на військовий облік та зняття з військового обліку, виявлення призовників та військовозобов’язаних, звірення їх даних, оповіщення про виклик до районного військового комісаріату, тощо.

Інше питання, яке було винесено на навчання – забезпечення виконання вимог законодавства з питань протидії корупції. Посадових осіб місцевого самоврядування ознайомлено з порядком дій із заповнення декларацій в системі «Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування», акцентовано увагу на суттєві зміни в майновому стані, проінформовано про відповідальність за подання недостовірних даних, тощо. Роз’яснення для присутніх на навчанні супроводжувались демонстрацією відеоматеріалів.