Відбулась третя позачергова сесія VII скликання Чемерововецької селищної ради

Дата: 27.02.2017 13:13

Завдяки впровадженню в дію нового механізму та напрацюванням системи в роботі  Чемеровецької селищної ради вирішується комплекс нагальних питань організації управлінської діяльності та розвитку підвідомчої території.  З метою їх розгляду Чемеровецьким селищним головою скликано позачергову сесію. На розгляд депутатів було винесено 31 питання. Серед них - затвердження змін до структури апарату селищної ради,  розгляд проектів  Програм про організацію проведення заходів державного та місцевого значення на території селищної ради, підтримки творчої діяльності та розвитку духового оркестру на 2017 рік. Прийнято рішення про передачу майна з балансу КП «Тепломережа» на баланс селищної ради та  КП «Комунсервіс», про перелік об’єктів та визначення суспільно-корисних робіт для засуджених та правопорушників на яких судом накладено адмінстягнення. Розглянуто питання по врегулюванню земельних відносин.