«Про досягнення та виклики на шляху створення Нової української школи»

Дата: 31.08.2017 08:31

30 серпня 2017 року відбулось перше засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту Чемеровецької селищної ради. У роботі колегії взяв участь голова Чемеровецької селищної ради Олександр Собань, який подякував керівникам дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів за високий рівень підготовки до нового навчального року та  цільове використання коштів громади та окреслив пріорітети на 2017-2018 навчальний рік, виходячи з Концепції Нової української школи.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Ірина Качуріна доповіла про досягнення та виклики на шляху створення Нової української школи,  перспективи розвитку освітянської галузі, досягнення учнів та педагогів, проаналізувавши  охоплення учнів гарячим харчуванням, оздоровлення, підвезення учнів, забезпечення  педагогічними кадрами загальноосвітні заклади Чемеровецької  селищної ради.

Директор Чемеровецького НВК №1 «ЗОШ І-ІІІ ступенів, ліцей та МНВК» Сергій Павлишин презентував новостворений опорний заклад із філією Бережанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, окреслив переваги створення такого навчального закладу, визначив перспективи забезпечення сучасним навчально-методичним обладнанням, якісної  організації навчально-виховного процесу, впровадження допрофільної підготовки та профільного навчання, забезпечення всебічного розвитку учнів.

До порядку денного було включено виступ  вихователя Бережанського ДНЗ «Білочка» Руслана Грицюк, яка  проаналізувала роботу по підготовці до нового навчального року в умовах змін і реформ в дошкільній освіті, а також  вчителя початкових класів Чемеровецького НВК №2 Марії Кизими, яка озвучила переваги оновлених програм 1-4 класів, шляхи реалізації Концепції Нової української школи через створення нового  освітнього середовища для учнів початкової школи.