Вітаємо переможців конкурсу!

Дата: 20.11.2017 10:38

Жодна з галузей людського життя так не зазнає змін і трансформацій , як освіта. Вона зобов’язана йти на крок вперед , бо це робота не одного дня чи року , її результат запрограмований на десятиліття. Він несе на собі відповідальність за формування нового покоління , за розвиток нової генерації мислителів і творців .   «Сучасний  вчитель - агент змін» - саме тому  під таким гаслом відбувся  ІІ етап конкурсу професійної майстерності «Вчитель року - 2018», який проходив з 7 по 16 листопада 2017 року.

У цьому році боротьба за звання найкращого педагога проходила в номінаціях «Українська мова та література», «Німецька мова», «Фізика»,  та «Фізична культура». У конкурсі професійної майстерності взяли участь 38 педагогів, котрі ще раз підкреслили: творчість учителя не має меж, бо дитяча душа – безмежна.

Усі конкурсанти показали, що вони не просто володіють різноманітними методами і формами навчання дітей своїми предметами, а готові удосконалювати свої знання та вміння, щоб зацікавити учнів.

Під час проведення уроків «агенти змін» продемонстрували високу фахову майстерність, знання та володіння сучасними інноваційними технологіями. Зовсім різні за стилем викладання, вони показали справжній професіоналізм , педагогічний талант відкривачів дитячих душ.

Найкращими стали

• у номінації «Німецька мова» - переможець Наталя Надоліна  із Чемеровецького НВК №1, лауреати – Анжела Цісар із Свіршковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Ірина Мішкалова  із Красноставської ЗОШ І-ІІІ ступенів  та Мирослава Боднарчук із Вільховецької ЗОШ І-ІІІ ступенів
  • у номінації  «Українська мова та література» - переможець ГалинаЛужняк із Більської ЗОШ І-ІІІ ступенів, лауреати –Аліна Андреєва із Чемеровецького НВК №1 та Ольга Савчук із Летавської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  • у номінації « Фізична культура» - переможець Сергій Василинчук  із Жердянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, лауреати – Олександр Кухаришин із Чемеровецького НВК №2 та  Юрій Козак із Зарічанської ЗОШ І-ІІІ ступенів