Молодіжна політика через призму децентралізації

Дата: 20.11.2017 10:47

Фото без опису

Минулого тижня у місті Ірпінь проходив дводенний   Всеукраїнський форум «Молодь та децентралізація в Україні», організатором якого стало Міністерство молоді та спорту України. До участі у форумі було залучено близько 150 учасників, серед них  представники місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, відповідальні за розвиток молодіжної політики, виконавчих органів об’єднаних територіальних громад, молодіжних центрів, підліткових клубів, центрів юнацтва, центрів краєзнавства та туризму, бібліотечних закладів України. Усі учасники попередньо проходили конкурсний відбір. Від Чемеровецької громади і єдиним представником від Хмельницької області стала директор центральної бібліотеки  Марія Кульпінська.

В ході ділового спілкування обговорювалися проблемні питання молоді в Україні, зокрема, як молоде покоління може себе реалізувати під час процесу децентралізації. Активну участь у роботі форуму взяв заступник міністра молоді і спорту Олександр Ярема. Під час другого робочого дня усі учасники мали можливість побувати у Верховній Раді  України на парламентських слуханнях «Формування та реалізація державної молодіжної політики в Україні в умовах децентралізації».