Соціальне обслуговування в домашніх умовах - підсумки 2017 року

Дата: 04.01.2018 11:28

З квітня  2017 року у відділі з питань соціальної політики селищної ради  працює 29 соціальних робітників , які надають соціально-побутові послуги в 24 населених пунктах громади . Станом на 1 квітня 2017 року  на обліку знаходилося 370 осіб, протягом року активізовано роботу по виявленню даної категорії осіб і станом на 1 грудня кількість осіб, які перебувають на обслуговуванні у відділі становить 453 громадянина.

Для забезпечення належного рівня даного напрямку роботи шостою сесією сьомого скликання прийнято рішення «Про надання безкоштовних соціальних послуг громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах». Відповідно цього рішення підопічним надаються безкоштовні побутові послуги, зокрема, перукарські, дрібного ремонту одягу та взуття. За минулий рік даними послугами скористалися більше 250 осіб, профінансовано 36 тис. грн., середня сума наданих послуг на 1 людину складає 144 грн. А відповідно до рішення «Про надання пільг при оплаті соціально-побутових послуг громадянам похилого віку, інвалідам та іншим особам», непрацюючі жителі населених пунктів громади похилого віку, інваліди та хворі, які нездатні до самообслуговування мають пільги при оплаті послуг з дрібного ремонту одягу та взуття, перукарських  послуг  в розмірі 50% від встановленої плати. Всього від початку року дані  послуги профінансовано в сумі 1800 грн. для 85 осіб.