Перші рубежі подолано

Дата: 19.01.2018 11:34

Фото без опису

Сучасна школа чекає нового вчителя, який має високу фахову кваліфікацію та професійну культуру, здатний об'єктивно осмислювати життєві явища й факти, критично оцінювати й творчо сприймати педагогічну дійсність. Високі вимоги до сучасного педагога зумовлені об’єктивними потребами суспільства, новими завданнями, які ставить перед нами життя.

Процес оновлення не можливий без вдосконалення професійної компетентності учителя, оскільки нинішній школі потрібен педагог-психолог, дослідник, науковець, актор, здатний креативно вирішувати професійні завдання, співпрацювати з іншими та вести за собою.

Одним із етапів самовдосконалення вчителя є участь у професійних конкурсах , серед них і Всеукраїнський  конкурс «Учитель року».  Цьогоріч  на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу Чемеровецьку громаду представляють в номінації «Українська мова та література» - Галина Лужняк (вчитель Більської ЗОШ І-ІІІ ступенів), «Німецька мова» - Наталя Надоліна(вчитель Чемеровецького НВК №1) та «Фізична культура» - Сергій Василинчук (вчитель Жердянської ЗОШ І-ІІІ ступенів).

Першу дистанцію конкурсанти вже подолали. Перший тур обласного етапу  проходив в два дні: 17 січня – «Тестування з фахової майстерності», «Практична робота» , 18 січня – «Методичний практикум».

«Нелегко було боротися з такими достойними конкурентами, але бажання довести, що вчителі Чемеровеччини були, є і будуть новаторами, допомогло подолати всі випробування першого туру і потрапити у “дванадцятку найсильніших” - поділилася своїми враженнями Галина Лужняк , вчитель української мови та літератури Більської ЗОШ І-ІІІ ступенів.