Об’єднаний ЦНАП обслуговує споживачів
Дата: 04.01.2018 12:48
Кількість переглядів: 848
Об’єднаний центр надання адміністративних послуг, який напередодні новорічних свят урочисто на високому представницькому рівні було відкрито у приміщенні селищної ради з перших днів нового року запрацював, приймаючи громадян та надаючи усі види послуг згідно затвердженого переліку. І сьогодні у ЦНАПі людно – хто прийшов одержати послугу, хто проконсультуватися з тих, чи інших питань, хто ознайомитися з роботою Центру. Серед найбільш популярних послуг у ці дні – видача витягів з Державного земельного кадастру, реєстрація права власності на нерухоме майно, реєстрація та зняття з реєстрації місця проживання, вклейка фото в паспорт громадянина України, надання дозволу на затвердження технічної документації, видача будівельного паспорта тощо.![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04403930/eab604b960e30ecc6f9aa674c1a60711.jpg)
« повернутися