Хмельницька область, Чемеровецький район

Водопровід в селі Бережанка

Дата: 04.04.2017 13:34

Чемеровецький селищний голова Олександр Собань  докладає максимум зусиль для того, щоб організувати завершення інвестиційних проектів, які започатковані сільськими радами, що увійшли до складу об’єднаної громади.

Проведенню робіт за різними напрямками в населених пунктах селищної ради сприяє  тісна співпраця та домовленості про соціальне партнерство очільника громади з керівниками аграрних формувань.  Наполегливість старости Анатолія Пекарчука та фінансова підтримка керівника місцевого сільськогосподарського підприємства Володимира Присяжного дозволить  завершити встановлення  водонапірної  свердловини та водопроводу по вулиці Зарічна в селі Бережанка. Загальна вартість проекту понад 550 тис.грн., частину якого фінансувала у минулому році  Бережанська сільська рада (150 тис.грн.), кошти населення (80 тис.грн.), решта витрат – кошти  приватного підприємства «Україна-Агро-2С». Роботи з проведення центрального водогону уже завершено, наразі, мешканці вулиці проводять підключення домогосподарств до водопроводу.