Водопровід в селі Бережанка

Дата: 04.04.2017 13:34

Фото без опису

Чемеровецький селищний голова Олександр Собань  докладає максимум зусиль для того, щоб організувати завершення інвестиційних проектів, які започатковані сільськими радами, що увійшли до складу об’єднаної громади.

Проведенню робіт за різними напрямками в населених пунктах селищної ради сприяє  тісна співпраця та домовленості про соціальне партнерство очільника громади з керівниками аграрних формувань.  Наполегливість старости Анатолія Пекарчука та фінансова підтримка керівника місцевого сільськогосподарського підприємства Володимира Присяжного дозволить  завершити встановлення  водонапірної  свердловини та водопроводу по вулиці Зарічна в селі Бережанка. Загальна вартість проекту понад 550 тис.грн., частину якого фінансувала у минулому році  Бережанська сільська рада (150 тис.грн.), кошти населення (80 тис.грн.), решта витрат – кошти  приватного підприємства «Україна-Агро-2С». Роботи з проведення центрального водогону уже завершено, наразі, мешканці вулиці проводять підключення домогосподарств до водопроводу.