Розпочались учнівські олімпіади

Дата: 18.10.2017 13:35

Фото без опису

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 р. № 1099, на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 02 серпня 2016 року №1112 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році», наказу департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації від  18.09.2017  №392-од «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад  з  навчальних предметів  у 2017/2018 навчальному році» в загальноосвітніх навчальних закладах Чемеровецької селищної ради проводиться шкільний І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з метою виявлення та підтримки здібних та обдарованих учнів за завданнями, розробленими предметно-методичними комісіями ЗОНЗ.

Бажаємо успіхів учасникам! Нехай переможе кращий!