Взяли участь в обласному семінарі з туристично-краєзнавчої роботи

Дата: 16.03.2018 13:51

Департамент освіти і науки Хмельницької обласної  державної адміністрації зібрав учора на нараду спеціалістів управлінь і відділів освіти, які відповідають за туристично-краєзнавчу, патріотичну роботу та директорів районних, міських центрів туризму і краєзнавства учнівської молоді, станцій юних туристів. Від Чемеровецької селищної ради участь у семінарі взяв провідний спеціаліст Володимир Пазинюк. В ході обговорення основної  теми заходу «Перспективи розвитку туристично-краєзнавчої роботи та національно-патріотичного виховання в області» заслухано досвід роботи з національно-патріотичного виховання Нетішинських колег, обговорили організаційні моменти проведення гри «Сокіл» («Джура»)та обласних і участь у Всеукраїнських краєзнавчих заходах у 2018 році. Заключним етапом роботи спеціалістів стало обговорення за круглим столом питань щодо удосконалення змісту, форм та засобів організації туристично - краєзнавчої роботи та  національно-патріотичного виховання учнівської молоді в умовах децентралізації. Усі одержану інформацію та набуті навики буде спрямовано на удосконалення цього напрямку роботи у освітянських закладах громади.