«На порозі» нової української школи

Дата: 05.10.2017 13:55

Фото без опису25-27 вересня 2017 року на базі НВК №10 м. Хмельницького проходив Всеукраїнський семінар «Cloud servise in education», від Чемеровецької громади  в якому брав участь вчитель суспільних дисциплін Кугаєвецької загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Вадим Овсяник. Одним із головних аспектів роботи семінару було презентація власного доробку та переймання досвіду колег різних фахів та із різних регіонів України. Творчою групою вчителів історії Хмельницької області, учасником  якої є Вадим,  під керівництвом методиста ХОІППО Галини Кенц було розроблено електронний навчальний посібник «Історія України. 9 клас», який представлено на Всеукраїнському форумі, як один із перших в Україні, що був  створений на платформі Office 365.