Повчальна та цікава зустріч

Дата: 23.10.2017 14:15

Фото без описуУ минулу п’ятницю  Чемеровецька центральна бібліотека для дітей запросила своїх юних читачів на літературну зустріч з відомим дитячим письменником, директором видавництва «Вісім лапок», автором 23 дитячих книг  Олександром Зімбою. Під час знайомства з автором  діти дізнались , що він не лише пише і видає книжки для дітей, а ще є заслуженим тренером з важкої атлетики. Учні початкової школи , які прийшли на зустріч з письменником, слухали пана Олександра дуже уважно, адже спочатку він розповів кілька цікавих фактів  та повчальних історій зі свого життя, поїздки і зустрічі з читачами. Діти охоче приймали участь  у невеличкому змаганні на реакцію та спритність. Приємним сюрпризом стали подарунки читачам - книги для бібліотеки та кожному календарик з Бровком і Мурчиком, знаменитими героями творів Олександра Зімби.