Ремонтні роботи на водопровідних мережах селища

Дата: 27.04.2017 14:20

Проблемою для селища  Чемерівці є те, що водопровідні мережі центру громади через свою зношеність потребують ремонту, а на деяких ділянках і повної заміни. Частину робіт виконано у попередні роки, проте це невелика частка  від загального обсягу.

З метою вирішення цього питання у минулому році голова Чемеровецької районної ради Світлана Павлишина сприяла виділенню коштів в сумі 18 тис.грн.  для КП «Комунсервіс», на які підприємством закуплено водопровідні засувки. З наступного тижня заплановано розпочати  ремонтні роботи на кількох вулицях селища, зокрема буде здійснено заміну засувок по вулиці Андрія Кухара -2шт.,  Героїв Майдану – 2шт., Садовій -5шт. та Центральній – 2шт.

КП «Комунсервіс»  планує організувати проведення ремонтних робіт на водогонах, таким чином, щоб мінімізувати через відсутність води дискомфорт для мешканців селища - споживачів комунальних послуг.

Отже, до уваги мешканців  смт Чемерівці:

з наступного тижня по вівторках та четвергах з 8.00 до 17.00 год. водопостачання буде відключено.