Ремонти на ФАПах у селах громади

Дата: 19.10.2017 14:26

Фото без опису

Незважаючи на те, що заклади охорони здоров»я не перебувають  сьогодні на балансі селищної ради, керівництво громади, оцінюючи значимість даного питання для  мешканців населених пунктів підвідомчої території, постійно приділяє увагу підтримці галузі медицини.

Вчора Чемеровецький селищний голова Олександр Собань спільно із заступником головного лікаря Центру ПМСД Зоєю Столярчук здійснили виїзд у села Кочубіїв та Кормильче з метою оглянути  ФАПи та проаналізувати стан справ на місцях.  У Кормильчі за спільної домовленості між Олександром Володимировичем та керівником місцевого агроформування ТОВ «Промінь Галичина» Олександром Бурейко  в установі уже досить активно проводяться внутрішні ремонті роботи. Заплановано замінити систему опалення, облаштувати санвузол, викопати септик, зробити відмостку тощо. У Кочубієві, де ФАП у аварійному стані, прийнято рішення перевести заклад у інше приміщення та спільно з місцевим інвестором здійснити  у ньому відповідні ремонтні роботи, а також замінити вікна, двері, систему опалення, яка вийшла з ладу, та придбати твердопаливний котел. Робочі моменти узгоджено, заходи сплановані, попереду активна організація процесу.