Європа починається не за кордоном України, вона починається у серці кожного українця

Дата: 01.09.2017 14:36

Вже стало доброю традицією для Чемеровецької дитячої бібліотеки  розпочинати разом з своїми користувачами новий навчальний рік першим уроком, який цього року проходив від назвою «Ми – європейці». Мета  уроку розширити набуті в попередніх класах знання учнів про Україну, показати її роль і місце в житті Європи,  допомогти усвідомити важливість для нашої держави  співпраці з країнами ЄС, виховувати інтерес та повагу до здобутків і досягнень свого народу та європейських народів, ознайомити учнів із визначними пам’ятками України та Європи, що ввійшли до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, розвивати вміння вільно висловлювати свою думку. Для школярів бібліотекарями було підготовлено  інформаційну виставку "Ми українці - європи діти", мультимедійну презентацію історії створення Європейського Союзу,  віртуальні 3D подорож країнами Європи та вікторину «Я знаю Європу, а ти», яка включала в себе кілька турів з он-лайн запитаннями.