Ознайомилися із ходом ремонтних робіт у спортивному комплексі

Дата: 10.11.2017 14:43

Фото без описуПісля розгляду усіх сесійних питань та обговорення наступних перспективних планів з депутатами та в.о старост, Чемеровецький селищний голова Олександр Собань запропонував усім присутнім ознайомитись з перебігом ремонтних робіт в спортивному комплексі, які реалізуються за сприяння Народного депутата України Олександра Гереги. Загалом обсяг уже виконаних робіт від середини літа вражає, оскільки проведено капітальний ремонт і перекриття даху, проведено заміну вікон, оновлено систему опалення, пошпакльовано стіни та проведено вирівнюючу стяжку підлоги. Попереду роботи з заміни сантехніки та завершальні чистові роботи фарбування і облицювання стін плиткою, влаштування покриття підлоги з сучасного спортивного лінолеуму.