Батьківські ініціативи в селі Андріївка

Дата: 15.08.2017 14:45

Фото без опису

Батьки  дошкільнят  Андріївського  ДНЗ «Ромашка»  з метою покращення   побуту, дозвілля  і  умов розвитку  своїх   дітей організувались,   на велике прибирання  території садочка, заготовляли  і  реалізовували  яблука з прилеглого саду, а  за  виручені  кошти  придбали  для  малечі  кімнатну   гірку,  розвиваючі  ігри,  конструктори,  миючі  і  дезінфікуючі  засоби,  предмети  першої  необхідності.

«…Хочемо, щоб  наші  діти  росли  і розвивались  у  належних  умовах, щоб  мали  гарне  майбутнє,  яке  закладається  саме  в  дитячому  садку, докладемо зусилля,  щоб наш   сільський  садок  нічим  не відрізнявся  від   міського,  а  наші діти  були  у  майбутньому  конкурентноспроможними.

Після  відпусток  працівників – наш  садок  запрацював. Терпіння,  розуміння і віддачі  усім  учасникам  навчально-виховного процесу.  А  подібні  ініціативи нехай  будуть   рушійною  силою  у  житті  нашого  закладу.»

Світлана  Андрієвська – мати вихованця ДНЗ