В селах громади проходять звіти в.о. старост

Дата: 16.02.2018 14:45

Фото без описуПісля звіту очільника ОТГ Олександра Собаня  в центрі громади в населених пунктах підвідомчої території  вчорашнього дня розпочалися звіти в.о. старост. На збори громадян за місцем проживання в селі Бережанка до сільського клубу прийшло доволі багато місцевих мешканців, а також прибули  керівник місцевого агроформування  «Україна Агро 2С» Володимир Присяжний, Чемеровецький селищний голова Олександр Собань та його перший заступник, депутат районної ради даного виборчого округу Юрій Войтов. У своєму звіті перед односельцями в.о. старости Анатолій Пекарчук детально у порівнянні проаналізував і фінансові надходження , і стан розвитку території до утворення Чемеровецької громади і за рік функціонування Бережанського старостинського округу.Олекандр Собань виступаючи перед присутніми окреслив перспективи розвитку території населеного пункту на 2018 рік, закцентувавши увагу на проведенні ремонту доріг, прокладанні тротуару вздовж центральної дороги, налагодженню схеми обслуговування маршрутним автотранспортом тощо. Слова вдячності від учасників зборів звучали і на адресу керівництва місцевого с/г підприємства, на що Володимир Присяжний запевнив присутніх, що така підтримка та співпраця буде помітна та відчутна і надалі.  В ході зібрання люди мали можливість задати керівництву запитання, висловити свої думки, пропозиції, рекомендації,  побажання. Сьогодні перед місцевою громадою звітував також в.о.старости сіл Сокиринці,Збриж та Вишневе - Олексій Умнов.Завтра збори громадян пройдуть у селі Кугаївці.