Святкувало свято село Бережанка

Дата: 05.10.2017 14:48

30 вересня 2017 року в день Святих Віри, Надії і Любові та їх матері Софії відбулося  свято села Бережанка, на яке  з подарунками  завітали почесні гості, зокрема, голова Чемеровецької райдержадміністрації Олег Батюк, перший заступник голови Чемеровецької селищної ради Юрій Войтов,  генеральний   директор і  виконавчий директор  ПП «Україна-Агро-2С» Олег Скринчук  та Володимир Присяжний, священик  отець Борис,  депутат Чемеровецької селищної ради Василь Якимишин.

На  святі  нагородили  наймолодшого  і найстаршого  жителів  села,  мати-героїню, найстарше  та  наймолодше  подружжя, односельчан -  учасників  АТО, відзначили учасників  футбольної  команди  села Бережанка «МіДіАн» та  найстаршого  працівника  підприємства.

Святкову  атмосферу сільських іменин  наповнили учасники художньої  самодіяльності. Особливо  порадували своїми  виступами  вихованці дитячого садочка «Білочка»  та  учні місцевої  школи, із захопленням  слухали  виступи  ансамблю естрадної  пісні «Зорепад», зачарував своїм співом церковний хор місцевого  храму. Творчий подарунок своїм односельчанам презентував артист Хмельницької обласної філармонії Артур Кабанчук, який майстерно виконав соло на саксофоні.