Вдячні за добру справу

Дата: 17.11.2017 14:48

Фото без опису

Якість  надання послуг  галузі охорони  здоров’я визначається  не лише фаховим рівнем лікаря, уважним ставленням персоналу, наявністю необхідного сучасного медичного обладнання,  але й  умовами, створеними для  перебування  пацієнтів у закладі. А у осінньо-зимовий період в першу чергу це залежить  від  забезпечення температурного режиму у палатах, маніпуляційних та операційних.  Звісно,  система опалення в корпусах Центральної районної лікарні, що збудовані раніше від інших, з роками вже потребувала заміни. На разі, скооперувавши фінансові зусилля керівників агроформувань  та долучивши 50 тисяч гривень із селищного бюджету було вирішено питання заміни системи опалення у приміщенні хірургічного відділення та 37 вікон у палатах.

Адміністрація Центральної районної лікарні, керівництво та працівники хірургічного відділення    висловлюють сьогодні  слова вдячності  селищному голові Олександру Собаню та усім спонсорам за проявлену турботу та створені комфортні умови для роботи персоналу та лікування пацієнтів.