Правова допомога мешканцям Чемеровецької громади

Дата: 04.10.2017 14:59

Фото без описуСьогодні в рамках проведення прийому громадян жителі населених пунктів Чемеровецької селищної ради мали можливість отримати правову допомогу та консультації особисто від начальника Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Віктора Худняка. Виїзний прийом відбувся також за участю заступника директора  Кам’янець – Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Валентина Бартиша. Перед початком прийому, очільників правових установ у своєму кабінеті зустрів Чемеровецький селищний голова Олександр Собань,  обговорили ряд актуальних проблем земельного законодавства та інших правових питань, акцентували увага на   уникненні  рейдерського захоплення земель сільськогосподарського призначення на території Чемеровецької об’єднаної територіальної громади.