Привітали аграріїв з професійним святом

Дата: 17.11.2017 14:59

Фото без описуТрадиційно у третю неділю листопада ми вітаємо трудівників села з професійним святом – Днем працівника сільського господарства. З цієї нагоди напередодні свята в лекційній залі Центру культури, дозвілля та мистецтв відбулися урочистості та святковий концерт, на які завітали  заступник голови Хмельницької обласної ради Валерій Лесков, голова Чемеровецької районної ради Світлана Павлишина, перший заступник голови райдержадміністрації Едуард Шляков, Чемеровецький селищний голова Олександр Собань та  представники агроформувань району. Вітаючи зі святом усіх хліборобів Олександр Володимирович відзначив вагомі здобутки аграріїв, висловив слова подяки   за  сумлінну працю, високі досягнення у виробництві сільськогосподарської продукції  людям, які вміють працювати біля землі, вирощувати хліб,  зібрати й зберегти його. Подяками об’єднаної територіальної громади відзначено колективи приватних  підприємств   «Україна-Агро-2С», «Аграрна компанія 2004», «АВС – АГРО», «Кочубіївське» та  товариств  з обмеженою   відповідальністю       «Оболонь-Агро, «Мрія Фармінг Поділля», «Промінь Галичина», ВП АФ «Жердянське» , які ведуть господарську діяльність у підвідомчих населених пунктах.