Шановні аграрії! Дорогі трудівники села!

Дата: 17.11.2017 15:02

Фото без опису

Щиро вітаю Вас з  Днем працівників сільського господарства! Велика подяка і шана Вам  за Вашу кропітку та  жертовну працю, самовіддану любов до рідної землі.  Завдяки Вашій відповідальності, наполегливості та умілому господарюванню в населених пунктах Чемеровецької селищної ради – об’єднаної територіальної громади вдається вирішувати усі життєвоважливі соціально – економічні питання та реалізувати фундаментальні інвестиційні проекти задля добробуту і благополуччя людей.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями Ваші ниви, хай втілюються в життя усі плани, задуми та сподівання на радість Вашим рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту нашої громади.

Хай обходять вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров'ї!

З повагою,

Чемеровецький селищний голова   Олександр Собань