Відбулася нарада завідуючих дитячих навчальних закладів

Дата: 22.09.2017 15:03

Фото без опису

22 вересня 2017 року в актовій залі Будинку школяра відбулася святкова нарада  завідуючих дитячих навчальних закладів до Всеукраїнського дня дошкілля. З привітальним словом до завідуючих ДНЗ звернулися начальник відділу освіти, молоді та спорту Ірина Володимирівна Качуріна, провідний спеціаліст Майя Сергіївна Ковальчук, голова профспілки освітян Василь Миколайович  Мельничук та методист дошкільної освіти  Світлана Миколаївна Приймак. Кращих працівників ДНЗ Чемеровецької селищної ради нагороджено подяками.

Після урочистої частини відбулася нарада, на якій присутні обговорили структуру 2017-2018 навчального року(режим роботи дошкільного навчального закладу, гуртки); харчування дошкільників; ведення документації у ДНЗ; дотримання санітарно-гігієнічних умов в дошкільних навчальних закладах. Значну увагу приділено питанню планування, оскільки у новому навчальному році дошкільні навчальні заклади Чемеровецької селищної  ради починають працювати  за оновленими базовими програмами: «Українське дошкілля» та «Впевнений старт».