« Найкращий читач 2017»

Дата: 17.03.2017 15:05

Фото без опису

Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Пам’ятаймо, що у давнину бібліотеку називали «дім життя», «притулок мудрості», «аптека для душі»”

Василь Сухомлинський

Вже стало доброю традицією щорічно проводити конкурс «Найкращий читач», де цього року змагаються найактивніші і найзавзятіші читачі – учні 6-7 класів за престижний титул найкращого читача – 2017 року серед бібліотек Чемеровеччини. Цього року конкурс  також здобув велику популярність у юних книголюбів.  Тому, готуючись до участі в ньому, учні поставились з великою відповідальністю. Чемеровецька центральна бібліотека для дітей зібрала всіх, хто любить читати, хоче перемагати і мріє. Загалом у конкурсі приймло участь 32 самих активних читачів. Учасникам конкурсу потрібно було  задіяти свій інтелект і проявити неабияку ерудицію. Їм потрібно виконати індивідуальні літературні завдання: тести, вікторини, кросворди. Під час виступів діти проявляють фантазію, креативність, свої захоплення та артистичні здібності. Як виявляється, юні читайлики – справжні гурмани, адже представляють різножанрову літературу: класичні і сучасні твори української і світової літератури, пригоди і фантастику. Крім того, учасники демонструють малюнки та презентації до обраних творів.   Спеціальне журі  конкурсу  здійснило  аналіз читацьких щоденників, анкет, враховуючи кількість прочитаних книжок, систематичність ведення щоденника, наявність творів сучасних українських письменників, оригінальність оформлення та висловлювання власних думок.  Потрібно відзначити, що перед журі стояло непросте завдання - вибрати кращих з кращих, оцінивши їх ерудованість, креативність і вміння аналізувати прочитане. У підсумку переможцями 2-го етапу Всеукраїнського  конкурсу дитячого читання були визнані:

1  -  місце  Умнова Вікторія, читачка Збрижської  б-ки філії;

2 – місце Яловінська Вікторія,  Юрковецької  б-ки філії;

Вітаємо переможницю і бажаємо їй завжди любити книги, які неодмінно допоможуть у подальшому житті.