«Доступні ліки» для людей похилого віку

Дата: 13.06.2017 15:15

Фото без опису

Чемеровецькою селищною радою питання підтримки одиноких та одиноко проживаючих громадян вирішується в комплексі - як в плані соціального забезпечення, так і з питань наближення медичних послуг до мешканців похилого віку населених пунктів громади.

На зустрічі, що відбулася сьогодні в кабінеті Чемеровецького селищного голови Олександра Собаня за участю першого заступника Юрія Войтова, головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги Юрія Гречанюка та начальника відділу з питань соціальної політики Віталія Приймака прийнято рішення про залучення ефективних методів реалізації на місцевому рівні  програми «Доступні ліки»,  відповідно якої державою частково, а в окремих випадках повністю( відповідно затвердженого переліку)  відшкодовується вартість препаратів для лікування серцево-судинних захворювань, цукрового діабету, бронхіальної астми.

Аби максимально забезпечити зручність для підопічних, котрі перебувають на обліку у відділі соціальної політики, після візиту фельдшера   та отримання на руки рецепту пенсіонер зможе скористатися послугами соціального працівника, котрий подбає про те, щоб доставити медичні препарати з аптеки.