Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Спортивні перемоги важкоатлетів

Дата: 26.07.2017 15:15
Кількість переглядів: 806

Фото без опису15 липня у м. Хмельницький в спортивному клубі «Епіцентр»  відбувся чемпіонат області з важкої атлетики серед молоді до 23 років. Чемеровецьку ДЮСШ на цих престижних змаганнях представляло 14 чоловік, які тренуються під керівництвом Антонюка В.С. та Войтова Ю.Ю. Основною метою цих змагань був відбір кращих спортсменів в збірну області. Тож наші атлети  виступили відмінно, майже всі принесли очки в залік команди. П’яті місця посіли Максим Харкавлюк та Назар Кривохижий, четверті місця за Сергієм Ковбасюком та Олексієм Нагурним. Третє місце в вазі до 69 кг, посів Богдан Галась. Друге місце виборов Володимир Маслій (до 77 кг.). Чемпіонами області в своїх категоріях стало одразу три вихованці Чемеровецької ДЮСШ: Денис Дуцький (до 56 кг.), Олексій Монастирський (до 69 кг.), Роман Маслій (до 105 кг.). Всі три чемпіони та один срібний призер потрапили до складу збірної Хмельницької області, які будуть змагатися 13 серпня на чемпіонаті України, що пройде в м. Хмельницький. В загальнокомандному заліку перше місце посіла Чемеровецька ДЮСШ, друге- Волочиська, третє – Хмельницька.