Хмельницька область, Чемеровецький район

Облаштовано дитячий майданчик в смт Чемерівцях

Дата: 10.04.2017 15:21

До  організації проведення акції з благоустрою в смт Чемерівці долучаються і депутати селищної ради, і пересічні мешканці селища. Одне із завдань передбачених планом – прибирання та окультурення дитячих ігрових майданчиків.

В суботу з ініціативи селищного голови Олександра Собаня, його першого заступника Юрія Войтова та депутата по виборчому округу №5  Миколи Барило в Чемерівцях за участю небайдужих мешканців, поруч  з «земською» школою проведено роботи по ремонту, фарбуванню та встановленню огорожі довкола дитячих гірок , веж, гойдалок та каруселей, що розміщені на цій території.

Організована  робота мала справді гарні результати. Після проведення заходу дитячі споруди стали більш безпечними для використання та ще більш привабливими для місцевої малечі.